Advert
Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT: REGAİB KANDİLİ, MÜSLÜMANLAR İÇİN MANEVİ İKLİME GİRİLDİĞİNİN EN BÜYÜK HABERCİSİDİR

BAŞKAN BOZKURT: REGAİB KANDİLİ, MÜSLÜMANLAR İÇİN MANEVİ İKLİME GİRİLDİĞİNİN EN BÜYÜK HABERCİSİDİR
Bu içerik 509 kez okundu.
Advert

   

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt Regaib Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

    Başkan Bozkurt mesajında; “ Müslümanlar için Regaib Kandili ile başlayıp, Kadir gecesi ile sona eren üç aylara kavuşmanın sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz.

    Regaib; rahmet, bereket ve mağrifet aylarıdır ve müslümanlar için manevi iklime girildiğinin en büyük habercisidir. Müslümanlar arasında iyilik, hayır, yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı kandil gecelerinde her türlü kötü duygulardan arınarak sevgi, saygı, hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini diliyorum. Mübarek üç aylar ve beraberindeki kandiller,  insanların kalplerini yakınlaştıran, dostluk, kardeşlik ve komşuluk duygularını arttıran, maneviyatımızı güçlendiren çok özel ve güzel gecelerdir.

    Manevi duygularımızı doruğa çıkartan bu mübarek Regaib Kandili tüm insanlık için yaşanan sıkıntıların sona erip, kardeşliğe ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Devrek’li hemşehrilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm islam âleminin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyor, saygılar sunuyorum” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK DEVLET HASTANESİ  SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
DEVREK DEVLET HASTANESİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
MESUT ÖZİL ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK
MESUT ÖZİL ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK