Advert
Advert

OKUL YARARINA YARIM SERGİSİ DÜZENLEDİLER

Devrek’te faaliyette bulunan Atatürk Ortaokulu ve Okul Aile Birliği katkıları ile okul yararına yardım sergisi düzenlendi.

OKUL YARARINA YARIM SERGİSİ DÜZENLEDİLER
Bu içerik 604 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

 Devrek’te faaliyette bulunan Atatürk Ortaokulu ve Okul Aile Birliği katkıları ile okul yararına yardım sergisi düzenlendi.  Açılan yardım sergisine vatandaşlar ve protokol tarafından destek yağdı.

Eski Devrek Anaokulu önünde  düzenlenen yardım sergisi açılışında ilçe protokolü hazır bulundu. Tamamı veliler tarafından evlerinde hazırlanan yiyecek ve köy ürünleri vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.  Organize edilen sergi hakkında bilgi veren Okul Aile Başkanı Hüseyin Kalaycı,  konu ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi, “Okulumuz yararına düzenlediğimiz yardım sergisine gerek maddi ve gerekse manevi anlamda verdikleri desteklerden dolayı velilerimize ve davetlilerimize teşekkür ediyorum. Evlerinde bin bir zahmetle hazırlayıp misafirlerimize sunduğumuz onlarca çeşit yiyecek ve içeceklerden elde edilecek gelir ile okulumuzun eksiklikleri ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin yararına harcama yapılacaktır. Yardım sergimize maddi ve manevi destek veren herkese tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 Düzenlenen yardım sergisi açılışına; Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü    Gün Albayrak, Özel İdare Müdürüİlyas Açık,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Cemaalettin Yücer ve Muhammet Atlı, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, Okul Aile Birliği Yöneticileri, veliler ve vatandaşlar katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ