Advert
Advert

MART AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Devrek Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısı yapıldı.

MART AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Bu içerik 559 kez okundu.
Advert

  

  Devrek Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısı yapıldı.

  Mart ayı olağan meclis toplantısını Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt Başkanlığında Devrek Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.

  Devrek Belediyesi sosyal medya hesaplarından ve Belediye binasının önünde bulunan led ekrandan canlı olarak yayınlanan meclis toplantısı, yapılan yoklamanın ardından saygı duruşuyla başladı.

  Toplantıda, gündemdeki 7 madde olan İmar Komisyonu Kararlarının görüşülmesi, Plan ve Bütçe Komisyonu Kararlarının görüşülmesi, İlçede yapılacak olan İlave-Revizyon İmar Planı Çalışmalarının görüşülmesi, Belediyede yapılan ve yapılacak olan hizmetlerde kullanılan menkul ve gayrimenkuller ile ilgili Kamu hizmetlerinde kullanıldığına dair karar alınması konusunun görüşülmesi, Belediye Dolmuş, Minibüs Çalışma Yönetmeliğine yeni maddelerin eklenmesi konusunun görüşülmesi, Özlem Pınar Opus ve Ümit Günsel'in, 2020/14 Sayılı Meclis Kararına itiraz dilekçelerinin görüşülmesi, İlçenin Karşıyaka Mahallesi 265 ada 6-7 parsellerde tevhid, yola terk ve hisse satışı yapılmasına dair Ömer Yetik'in talebinin görüşülmesi, talebinin görüşülmesinin ardından toplantı sona erdi.

  Toplantı sonrası Başkan Bozkurt, Devrek Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Belediye  çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

  Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, bir sonraki meclis toplantının 2 Nisan Perşembe günü saat 16.00’da yapmak üzere toplantıyı sonlandırdı.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MUHTARDAN  “GELMEYİN” ÇAĞRISI!
MUHTARDAN “GELMEYİN” ÇAĞRISI!
BURAK DERİN HAYATINI KAYBETTİ
BURAK DERİN HAYATINI KAYBETTİ