Advert
Advert

KAYMAKAM VEKİLİ ALTAY KÖYLÜYÜ UYARDI

Devrek Kaymakam Vekili Ümit Altay ilçeye bağlı köy ziyaretlerine devam ediyor.

KAYMAKAM VEKİLİ ALTAY KÖYLÜYÜ UYARDI
Bu içerik 1497 kez okundu.
Advert

 

  -Sercan KAPUSUZ-

Devrek Kaymakam Vekili Ümit Altay ilçeye bağlı köy ziyaretlerine devam ediyor.

 Devrek Kaymakam Vekili Ümit Altay çeşitli birim amirleri ile birlikte ilçeye bağlı köyler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak için gerçekleştirdiği ziyaretinde köylüleri uyardı.

Kaymakam Vekili Altay Devrek’e bağlı Sofular, Seyisoğlu, Türkmenoğlu ve Karakoçlu köylerini ziyaret ederek köy muhtarlarının ve köylü vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi. Köylerde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Gerçekleştirilen köy gezisinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın koronavirüs hakkında gerçekleştirdiği basın toplantısı sonrası köylüleri dikkatli olmaları konusunda uyaran Kaymakam Vekili Altay,   

  "Düzenli olarak yapmaya özen gösterdiğimiz köy ziyaretlerimizde bugün ilçemize bağlı Sofular, Seyisoğlu, Türkmenoğlu ve Karakoçlu köylerini ziyaret ederek köylerimizde ikamet eden vatandaşlarımızın ve muhtarların sorunlarını, isteklerini ilgili kurum amirlerimiz ile dinledik ve vatandaşlarımızı Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’nın koronavirüs hakkında gerçekleştirdiği basın toplantısı sonrası koronavirüsüne karşı dikkatli olmaları konusunda uyardık.

  Bugün ziyaret ettiğimiz köylerimizde ciddi anlamda eksiklik göremedik. Sofular Köyü vatandaşlarımız yol isteğinde bulundular. Sofular ile Özbağı arasında bulunan yolun yapılmasını dile getirdiler. Yapılamasını istedikleri bu yol ile köylerine olan ulaşımın daha hızlı olacağını vurguladılar. Taleplerini İlçe Özel İdare Müdürümüz İlyas Açık ve İlçe Özel İdare Şefi Mete Seyhan not aldı. Gerekli çalışmalar yapılacak.”dedi.

  Kaymakam Vekili Altay ve beraberindeki daire müdürleri Sofular köyünde gerçekleştirilen ziyarette Şehit  P. Yzb. Hasan Hatıl ve Şehit Hv. Fz. Onb Mehmet Ali  Karabudak’ın aileleri ile birlikte  şehitlerin mezarını ziyaret ederek dua etti.

 Seyisoğlu Köyü’nde gerçekleştirilen ziyarette Seyisoğlu Köyü Sosyal Hizmetler Binasında  yapılan çalışmaları inceledi. Ziyaretin son durağı olan Karakoçlu Köyünü ziyaret eden heyet genç çiftçi projesi ile kurulan Zekeriya Dalkoz’a ait istiridye mantar tesisini gezerek tesis hakkında işletmecisi ve ziyaret heyetinde bulunan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Rıfat Verimden bilgi aldı.

  Kaymakam Vekili Ümit Altay’ a gerçekleştirdiği köy ziyaretlerinde İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Murat Yıldırım, Yazı İşleri Müdürü Gün Albayrak, CHP Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Uzundal, İlçe Özel İdare Müdürü İlyas Açık, İlçe Özel İdare Şefi Mete Seyhan, İlçe Sosyal Hizmetler Vakfı Müdürü Murat Keklik, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Rıfat Verim, Devrek Ziraat odası Başkaını Satılmış Ayvacı eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MUHTARDAN  “GELMEYİN” ÇAĞRISI!
MUHTARDAN “GELMEYİN” ÇAĞRISI!
BURAK DERİN HAYATINI KAYBETTİ
BURAK DERİN HAYATINI KAYBETTİ