Advert
Advert

DEVREK TSO UNİCERA SERAMİK BANYO MUTFAK FUARI’NA KATILDI

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelerine yönelik fuar gezisi düzenlendi.

DEVREK TSO UNİCERA SERAMİK BANYO MUTFAK FUARI’NA KATILDI
Bu içerik 638 kez okundu.
Advert

 

     Devrek Ticaret ve Odası Devrek ile Gökçebey’de seramik, banyo ve mutfak alanlarında faaliyet gösteren vatandaşlar ve üyelerine yönelik Yeşilköy Fuar Merkezine (CNR) gezi düzenledi. Odaya bağlı 40 davetli Uluslararası Seramik, Banyo ve Mutfakta ki yenilikleri yerinde görme imkanını yakaladılar. Bölgede faaliyet gösteren ve fuarda stantları bulunan firmaları ziyaret eden katılımcılar düzenlenen geziden memnun olduklarını ifade ederlerken, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu ise "Öncelikle uluslar arası arenada yer alan ve bölgemiz sınırları içinde faaliyet gösteren  firmalara  iftiharla bölgemizin bayrağını dalgalandırdıkları için teşekkür ediyor ve biz Devrek TSO olarak bu firmalarla gurur duyuyoruz. Bu yıl fuar merkezine Devrek ve Gökçebey’den yaklaşık 40 oda üyemiz için bu fuara iştirak etmeleri için gezi organizasyonu gerçekleştirdik. Buradaki teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yerinde görme imkanı yakaladılar. Bu tür gezilerimiz odamız tarafından zaman devam edecektir. Organize edilen programa iştirak eden davetlilerinize da buradan teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

    Fuar alanında ürün standı bulunan Denko Banyo Mobilyaları Genel Müdürü Deniz Saraç ise "  Bu sene bu fuara 15. kez katılıyoruz. Öncelikle bizlerde bölgemizin adını uluslar arası alanda duyurmanın haklı onur ve gururunu yaşıyoruz. Uluslar arası arenada fuarda bölgemizi ve dolayısıyla Zonguldak’ımızı en iyi şekilde temsil etmek için yine buradayız ve gün geçtikçe de bilinen bir firma haline geliyoruz bu da bizleri oldukça memnun etmektedir. Burada gerek yurt dışından ve gerekse yurt içinden gelen ziyaretçilerimize ürünlerimizi tanıtma ve pazarlama imkanı yakalıyoruz inşallah tüm katılımcılar için güzel bir fuar etkinliği olur.  Malumunuz dünyayı saran bir virüs vakası da var bu vaka bizleri de yani fuarı da ciddi anlamda etkiledi. Özellikle yurt dışından gelen misafirlerimizde hissedilir derecede bir azalma var. Ama bu sıkıntı da geçecek bölgemizden bizi ziyarete gelen Devrek TSO Başkanımız Haldun Hacıkulaolu’na ve diğer misafirlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

    Çanakçılar Yönetim Kurulu Üyesi Erol Arat’ta Bu fuarda firma olarak 21. yer almaktayız. Bu sene fuar sönük gibi gözüküyor malum virüsten dolayı ama ben olaya öyle bakmıyorum olaya işin içinde olan insanlar kaliteli insanlarla muhatap olmaktan dolayı mutluyuz ve gururluyuz.  Ben kötümser düşünmüyorum işin içinde seçkin insanlar olduğu için” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MUHTARDAN  “GELMEYİN” ÇAĞRISI!
MUHTARDAN “GELMEYİN” ÇAĞRISI!
BURAK DERİN HAYATINI KAYBETTİ
BURAK DERİN HAYATINI KAYBETTİ