Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT 14 MART TIP BAYRAMI’NI KUTLADI

BAŞKAN BOZKURT 14 MART TIP BAYRAMI’NI KUTLADI
Bu içerik 394 kez okundu.

 

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

    Başkan Bozkurt mesajında şu ifadelere yer verdi; “Dünya üzerindeki en eski ve en zor mesleklerden biri olan doktorluk, hizmet sektörünün en önemlilerinden biridir. İnsanların daha sağlıklı, nitelikli yaşam sürmesini amaçlayan tıp bilimi, geçmişten günümüze sürekli ilerleme içinde olmuştur. İnsan odaklı hizmetlerden en önemlilerinden birini yerine getiren hekimlerimiz ve sağlık çalışanları, insanları hayata döndürerek bu kutsal ve onurlu mesleği özveriyle yerine getiriyorlar.

    Başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık personelinin bütün gayreti; vatandaşlara zamanında ve kaliteli sağlık hizmeti sunarak sağlıklarına yeniden kavuşmasını hedeflemektedir.

    Doktorlarımız ve sağlık çalışanları, her türlü zorlukla mücadele ederek, vatandaşlarımızın sağlık ihtiyacını karşılamak için gece gündüz demeden, günün her saatinde görevleri başında olarak, tüm dünya üzerinde en saygın mesleklerden birini icra ediyorlar. İnsanları hayata döndürmenin yanında verdikleri moral ve motivasyonla insan psikolojisinin de en önemli gereğini yerine getiriyorlar. Daha sağlıklı bir toplum için emek veren tüm doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden tebrik ediyorum”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE KORONA’DAN BİR ÖLÜM DAHA
DEVREK’TE KORONA’DAN BİR ÖLÜM DAHA
KILIÇDAROĞLU, GRUP TOPLANTISINDA ZONGULDAKLILARA SESLENDİ
KILIÇDAROĞLU, GRUP TOPLANTISINDA ZONGULDAKLILARA SESLENDİ