Advert
Advert

SÜRE UZATMA İŞLEMİ ERTELENDİ

Korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna ilişkin süre uzatım işlemi gerçekleştirmek isteyen ve süre uzatım bedellerini yatırmış olan satıcıların belgelerinin mühürlenmesi ve paraflanması işle

SÜRE UZATMA İŞLEMİ ERTELENDİ
Bu içerik 1694 kez okundu.

 Korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna ilişkin süre uzatım işlemi gerçekleştirmek isteyen ve süre uzatım bedellerini yatırmış olan satıcıların belgelerinin mühürlenmesi ve paraflanması işlemleri 15/04/2020-15/05/2020 tarihleri arasına ertelendi.

Ertelenme işlemiyle ilgili olarak Tarım Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada;

“Yurt genelinde uygulanan korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında, süre uzatım işlemi gerçekleştirmek isteyen ve süre uzatım bedellerini yatırmış olan satıcıların belgelerinin mühürlenmesi ve paraflanması işlemleri 15/04/2020-15/05/2020 tarihleri arasına ertelenmiştir. Süre uzatım bedellerini yatırmış olan belge sahibi vatandaşlarımızın 15/04/2020 tarihine kadar il veya ilçe müdürlüklerimize başvuruda bulunmasına gerek yoktur. Lüzum görülmesi halinde belirtilen tarihlerin değiştirilmesi ve işlemlerin ötelenmesi hususu Başkanlığımızca yeniden değerlendirilecektir.

Belge bedellerinin yatırılması usulünde değişiklik bulunmamakta olup; bedellerin her yıl olduğu gibi bu yıl da Mart ayı sonuna (31/03/2020 tarihine) kadar yatırılması gerekmektedir. Bilgilerinize sunulur” denildi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ