Advert
Advert

SÜRE UZATMA İŞLEMİ ERTELENDİ

Korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna ilişkin süre uzatım işlemi gerçekleştirmek isteyen ve süre uzatım bedellerini yatırmış olan satıcıların belgelerinin mühürlenmesi ve paraflanması işle

SÜRE UZATMA İŞLEMİ ERTELENDİ
Bu içerik 1861 kez okundu.
Advert

 Korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna ilişkin süre uzatım işlemi gerçekleştirmek isteyen ve süre uzatım bedellerini yatırmış olan satıcıların belgelerinin mühürlenmesi ve paraflanması işlemleri 15/04/2020-15/05/2020 tarihleri arasına ertelendi.

Ertelenme işlemiyle ilgili olarak Tarım Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada;

“Yurt genelinde uygulanan korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında, süre uzatım işlemi gerçekleştirmek isteyen ve süre uzatım bedellerini yatırmış olan satıcıların belgelerinin mühürlenmesi ve paraflanması işlemleri 15/04/2020-15/05/2020 tarihleri arasına ertelenmiştir. Süre uzatım bedellerini yatırmış olan belge sahibi vatandaşlarımızın 15/04/2020 tarihine kadar il veya ilçe müdürlüklerimize başvuruda bulunmasına gerek yoktur. Lüzum görülmesi halinde belirtilen tarihlerin değiştirilmesi ve işlemlerin ötelenmesi hususu Başkanlığımızca yeniden değerlendirilecektir.

Belge bedellerinin yatırılması usulünde değişiklik bulunmamakta olup; bedellerin her yıl olduğu gibi bu yıl da Mart ayı sonuna (31/03/2020 tarihine) kadar yatırılması gerekmektedir. Bilgilerinize sunulur” denildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREKLİLER’DEN DENKO’YA ZİYARET
DEVREKLİLER’DEN DENKO’YA ZİYARET
TURAN, HANÖNÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU
TURAN, HANÖNÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU