Advert
Advert

DEVREK'TE KORONA KUYRUYU OLUŞTU

Corona virüs kapsamında Devrek’te bankalar ve postane önlemlerini artırdı.

DEVREK'TE KORONA KUYRUYU OLUŞTU
Bu içerik 9808 kez okundu.
Advert

 

 -Sercan KAPUSUZ-

Corona virüs kapsamında Devrek’te bankalar ve postane önlemlerini artırdı. Devrek’te bankalar ve postane, koronavirüs tedbirleri kapsamında müşterilerini şubeye teker teker almaya başladı.

 Devrek’te banka şubelerine ve postaneye giden vatandaşlar, corona virüs tedbirleri nedeniyle tek tek içeri alındı. Yapılan uygulama banka ve postane önlerinde kuyruklar oluşmasına neden oldu. Sırası gelen güvenlik personeli tarafından içeri alındı. Güvenlik personeli tedbir amaçlı maske ve eldiven takarak görev yaptı. Görevliler zaman zaman kuyrukta bekleyen vatandaşlara aralarında belli bir mesafe bırakarak beklemeleri gerektiğini hatırlattı.

Banka ve postane kuyruğunda bekleyen vatandaşlar  "Koronavirüs nedeniyle içeri tek tek alıyorlar, biz de sıramızı bekliyoruz. Alınması gereken bir tedbir, doğru buluyoruz. Aramızda belirli bir mesafe bırakarak sıramızı bekliyoruz. " diye konuştu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cemile     0000-00-00 tek tek alınıyorlar omuz omuza kuyruktalar
Yorumsuz     0000-00-00 Disarda beklerken sanki virüs varsa bulasmayacak mi çok saçma bi sistem Olmuş orda insanlar kaç saat beklecek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!