Advert
Advert

DEVREK KAYMAKAMI ALTAY UYARDI

Devrek Kaymakamı Ümit Altay Koronavirüsü tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üzeri vatandaşları uyardı ve sokağa çıkmamalarını istedi.

DEVREK KAYMAKAMI ALTAY UYARDI
Bu içerik 1646 kez okundu.
Advert

 

     Yeter KÖMECÇİ

     Devrek Kaymakamı Ümit Altay  Koronavirüsü tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üzeri vatandaşları uyardı ve sokağa çıkmamalarını istedi. Sokağa çıkan 65 yaş ve üstü vatandaşlara  para cezası kesileceğini, hatırlattı.

     Kaymakam Altay “Önemli Duyuru” başlıklı açıklamasında şu görüşlere ver verdi:

     “22 Mart 2020 Pazar günü itibariyle 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın dışarı çıkması kısıtlanmıştır. Öncelikle siz değerli büyüklerimizden ricamız kurala riayet ederek evinizden çıkmamanızdır. İhlal halinde 400 liraya varan idari para cezası bulunduğunu hatırlatmak isterim.

      Bu süreçte evden çıkamayacak vatandaşlarımızın market, gıda, ilaç ve banka/para çekme gibi temel ihtiyaçlarının karşılanması için bugün itibariyle çağrı merkezimizi ve saha ekiplerimizi oluşturup kimsenin mağdur olmaması için çalışacağız. Gün içerisinde iletişim kurulabilecek telefon numaraları ve kişiler duyurulacaktır. Sabah 8'den akşam 5'e kadar bize ulaşan her talebin gün içinde halledilmesi sağlanacak, acil durumlar haricinde akşam 5'ten sonra gelecek taleplerin niteliğine göre ertesi gün yerine getirilme durumu olabilecektir.

      Herhangi bir aksaklık ve ulaşılamama durumuna karşı ayrıca kendi kişisel telefon numaramı da paylaşacağım. Herhangi bir nedenle çağrı merkezine ulaşamayan olursa doğrudan beni arayabilir. Halkımıza saygıyla duyurulur.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TURAN, HANÖNÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU
TURAN, HANÖNÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU
TIĞ’DAN SINAV EĞİTİM KURUMLARI'NA ZİYARET
TIĞ’DAN SINAV EĞİTİM KURUMLARI'NA ZİYARET