Advert
Advert
Advert

DEVREK BELEDİYESİ, BELEDİYEYE AİT KONUKEVİNİN KAPILARINI SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AÇTI

DEVREK BELEDİYESİ, BELEDİYEYE AİT KONUKEVİNİN KAPILARINI SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AÇTI
Bu içerik 1546 kez okundu.
Advert

 

    Devrek Belediyesi, ülke olarak zorlu bir süreç geçirdiğimiz bugünlerde yoğun mesai ile çalışan sağlık personellerini unutmadı.

    Devrek’te sağlık alanında çalışan doktor, hemşire ve sağlık memurlarını kapsayacak şekilde istirahat edebilecekleri ortam oluşturan Belediye, Devrek Belediyesine ait Konukevinin kapılarını sağlık personellerine açtı.

    Virüs salgınlarına karşı özveriyle çalışan sağlık personellerine ücretsiz konaklama imkânı tanıyan Devrek Belediyesi, sağlık çalışanlarının taşıdığı endişeyi en aza indirecek.

     Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’un sağlık çalışanlarının endişelerinin gayet doğal olduğunu belirterek onlara destek olmak amacıyla böyle bir uygulama başlattıklarını vurguladı.

    Başkan Bozkurt, “ Virüsü yakınlarına bulaştırma endişesi taşıyan ve yakınlarının sağlıklarını tehlikeye atma nedenleriyle evlerine gitmek istemeyen sağlık çalışanlarımıza, Belediyemize ait Konukevimizin kapılarını açıyoruz. Bizlerin sağlığı için gecesine gündüzüne katan sağlık çalışanlarımızı Konukevimizde ağırlamaya hazırız. Amacımız onları zinde ve dinlenmiş olarak hastalara hizmet vermelerini sağlayarak, bu süreçten olumsuz etkilenme oranlarını ortadan kaldırmak.  Bu zorlu süreci hep birlikte atlatmak istiyoruz. İnanıyoruz ki bu dayanışmanın sonunda ülkemiz tekrar eski sağlıklı günlerine kavuşacak” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
8 GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ BAŞI YAPTI
8 GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ BAŞI YAPTI
DEVREK DEVLET HASTANESİ  SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
DEVREK DEVLET HASTANESİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU