Advert
Advert
Advert

MUMCUOĞLU KÖYÜ MUHTARI HIRÇIN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Muhtar Celal Hırçın örnek bir davranış sergileyerek kendi imkanlarıyla köyde yaşayan 65 yaş ve üstü vatandaşlara erzak dağıttı.

MUMCUOĞLU KÖYÜ MUHTARI HIRÇIN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Bu içerik 3444 kez okundu.
Advert

 

   Sercan Kapusuz-

   Devrek’in Mumcuoğlu Köyü Muhtarı Celal Hırçın örnek bir davranış sergileyerek kendi imkanlarıyla köyde yaşayan 65 yaş ve üstü vatandaşlara erzak dağıttı.

    Köyde yalnız yaşayan 65 yaş ve üstü vatandaşların erzak ihtiyaçlarını karşılayan Muhtar Hırçın, eski sağlık memuru olan azası Şakir Cinkılıç’a da köyde yaşayan 65 yaş üzeri 46 vatandaşında ateş ve tansiyon ölçümlerini yaptırdı.

    Muhtar Celal Hırçın, “Şuan itibarıyle köyümüzde köyümüzde ateşi ve yüksek tansiyonu olan vatandaşımız yok. Dünyada ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgınına karşı vatandaşlarımızı korumak amacıyla tedbirler aldık. 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın da muhtarlık olarak bütün ihtiyaçlarını karşıladık, karşılamaya da devam edeceğiz”dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ulaş     0000-00-00 Kimsenin ağzında maske eldiven yok ve ayrıca 1 metre mesafeyi korunmuyor ve ayrıca 65 yaş üstü insanın dışarı çıkması ve orda muhtarın ve yanındaki arkadaşılarinin durması demek ailesine coivid 19 hastaligi taşıyıcı ve bulaşıcı olduklarını unutuyorlar sanırım yaptıkları yardim değil virüs alışverişidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK DEVLET HASTANESİ  SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
DEVREK DEVLET HASTANESİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
MESUT ÖZİL ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK
MESUT ÖZİL ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK