Advert
Advert
Advert

DEVREK BELEDİYESİ’NİN HİJYEN DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

DEVREK BELEDİYESİ’NİN HİJYEN DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR
Bu içerik 1254 kez okundu.
Advert

 

    Devrek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından, fırın, pastane imalathaneleri ve lokantalarda hijyen denetimi yapıldı.

    Artan virüs salgınları nedeniyle hijyen konusuna titizlikle yaklaşan Belediye , zabıta ekipleri aracılığıyla yapılan denetimlerde kurallara uymayan işletmelere cezai işlem uygulandı.

    Gıda üretimi yapan İmalathanelerde temizlik koşullarına uymayan işletmelere yönelik denetimlerin artarak devam edeceğini vurgulayan Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ;“Virüs salgınlarından etkilenmemizin önüne geçecek çalışmalarımızı her gün uygulamaya koyuyoruz.

    Bunun en başında da yediğimiz gıdalar geliyor. Gıda üretimi yapan işletmelerde denetim çalışmalarımız artarak devam ediyor. Hijyen konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Çünkü halka ulaştırılan besinlerin temiz olması, vatandaşlarımızın sağlıklarının da iyi olması için en büyük sebeptir.

    Fırın, lokanta ve pastane imalathaneleri gibi alanlarda sıkça hijyen mevzuat denetimleri yapıyor ve uygun olmayan yerleri uyarıyoruz. Aynı hijyeni aksattıkları taktirde, cezai işlem uyguluyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK DEVLET HASTANESİ  SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
DEVREK DEVLET HASTANESİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
MESUT ÖZİL ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK
MESUT ÖZİL ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK