Advert
Advert

DEVREK’TE KORONAVİRÜS TEDAVİSİ GÖREN 2 KİŞİ İYİLEŞEREK TABURCU OLDU

Devrek Devlet Hastanesinde koronavirüs tedavisi gören 2 kişi iyileşerek taburcu oldu.

DEVREK’TE KORONAVİRÜS TEDAVİSİ GÖREN 2 KİŞİ İYİLEŞEREK TABURCU OLDU
Bu içerik 3701 kez okundu.

 

    Yasemin Altun

    Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Onur Merdivan, korona virüs tedavisi gören iki hastanın iyileşerek taburcu olduğunu, belirtti.

    Koronavirüs tesleri pozitif çıkan ve gözlem altına alınarak hastanede tedavileri  yapılan ve iyileşen B.E ve Ö.E adlı vatandaşlar taburcu edildi.

    İki vatandaşın tedavisi ve iyileşmesinde büyük özveri ve çaba sarfeden personeline teşekkür eden Başhekim Op.Dr. Merdivan yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

    “Hastanemizde tedavi gören ilk korona pozitif hastalarımızı şifa ile taburcu etmiş bulunuyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm acil ve uzman hekimlerimize hemşerilerimize ve ebelerimize sağlık memurlarına, radyoloji anestezi ve laboratuvar teknikerlerimize, temizlik personeli ve güvenlik görevlilerine,veri hazırlama hasta kabul memurlarına, bilgi işlem teknik servis ve tüm idari kadroya sayamadığımız tüm çalışma arkadaşlarımıza özveriniz ve gayretiniz için teşekkürü borç bilirim. Her birinizin emeği sayesinde çok daha hastaya şifa dağıtmaya devam edeceğimizden eminim.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI