Advert
Advert

Bu içerik 942 kez okundu.

 

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

    Başkan Bozkurt, Berat Kandilinin İslam âleminin, ülkemizin ve insanlığın içinde bulunduğu Koronavirüsten ve her türlü olumsuzluktan beraatına vesile olması temennisinde bulunarak şunları belirtti; “Tüm İslam âlemi olarak yaklaşmakta olan Ramazan ayının müjdecisi olan mübarek Berat Kandilini idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız.

    Mübarek kandil geceleri manevi feyziyle gönüllerimizi aydınlatan gecelerdir. Bu mübarek gecede İnsanlığın yaşadığı her türlü sıkıntılardan, kötülüklerden ve dünyanın içinde bulunduğu pandemiden arınması için dualar etmeliyiz.

    Berat mübarek bir gecenin adıdır. Bu mübarek gecede dargınlıkları unutup, barışı ve huzuru tesis edip, birlik ve kardeşliğimizi pekiştirip ve sıhhatli günlerimize kavuşmamız için önemli bir gecedir.

    Bu duygularla Berat Kandilinin tüm dünyada sağlık başta olmak üzere, barış, birlik, beraberlik, sevgi ve huzurun hâkimiyetine vesile olmasını dileyerek, başta Devrekli hemşerilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam âleminin kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI