Advert
Advert

KIZILAY’IN DAĞITTIĞI TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TOPLATILDI

İSMAİL SAYMAZ DA KIZILAY’IN AYIBINI YAZDI!

KIZILAY’IN DAĞITTIĞI TEMİZLİK ÜRÜNLERİ  TOPLATILDI
Bu içerik 3155 kez okundu.

 

    İbrahim Tığ

    Gazeteci-yazar İsmail Saymaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile karantinaya alınan Devrek'e bağlı Velibeyler Köyünde dağıtılan temizlik ürünlerinin tarihinin geçmiş olduğunu yazdı.

    Saymaz, "Zonguldak Devrek’te salgından ötürü karantinaya alınan Velibeyler köyünde Kızılay tarafından son kullanma tarihi geçmiş temizlik ürünleri dağıtıldı. Kızılay Temsilcisi Aydın Çolpa bana, kolinin genel merkezden geldiğini, kontrol etmediğini belirterek, “Bilsek dağıtmazdık” dedi." ifadelerini kullandı.

    Saymaz bu paylaşımın ardından Kızılay ile irtibat kurduğunu söyleyerek gönderilen açıklamayı yazdı. Açıklamaya göre depoda olan ürünlerin iş yoğunluğundan ötürü dağıtıldığını, tarihi geçen ürünlerin derhal toplatıldığını ifade ettiler.

     İsmail Saymaz paylaşımında şunları söyledi: "Kızılay’dan bana gönderilen açıklama: “Zonguldak'ta, yerel ekiplerimizin yerel depoda bulunan, miadı dolduğu anlaşılan bazı temizlik ürünlerini, iş yoğunluklarından kaynaklı olarak dağıttıkları anlaşılmıştır. Bu ürünler derhal toplanmıştır. Üzgünüz ve daha dikkatli davranacağız."

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TIĞ’DAN SINAV EĞİTİM KURUMLARI'NA ZİYARET
TIĞ’DAN SINAV EĞİTİM KURUMLARI'NA ZİYARET
PROF.DR. KARAUĞUZ: BASTON MÜZESİ DEVREK’E ÇOK YAKIŞMIŞ
PROF.DR. KARAUĞUZ: BASTON MÜZESİ DEVREK’E ÇOK YAKIŞMIŞ