Advert
Advert

KAYMAKAM ALTAY: VATANDAŞIMIZIN SORUN YAŞAMASINA MÜSAADE ETMEYİZ

ğa çıkma yasağı kapsamında Devrek’te hiçbir sorun yaşanmadı

KAYMAKAM ALTAY: VATANDAŞIMIZIN SORUN YAŞAMASINA MÜSAADE ETMEYİZ
Bu içerik 1603 kez okundu.

 

  İbrahim Tığ

  Devrek Kaymakamı Ümit Altay, Devrek’te sokağa çıkma yasağı süresince hiçbir sorun yaşamadıklarını, bildirdi.

   Dün gece saat 24.00’dan itibaren 300 Büyükşehir ile Zonguldak’ta başlayan sokağa çıkma yasağına Devrek’te de vatandaşların uyduklarını belirten Kaymakam Altay, Kaymakamlık tarafından oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu Ekiplerinin sahada olduklarını ve halkın ihtiyaçlarının giderilmesi için büyük bir özveriyle çalıştıklarını, söyledi.

    Kaymakam Altay, “Sokağa çıkma yasağıylabirlikte ilçemizde şuana kadar hiçbir olay yaşanmamıştır. Emniyet güçlerimiz ile Vefa Sosyal Destek Grubu Ekiplerimiz sahadalar. Bunlar halkımızın ekmek, su, ilaç ve benzeri ihtiyaçlarını temin ediyorlar. Kargo, enerji, fırın, tüp ve su gibi konular için de esnafımıza izin veriyoruz. Büyük fabrikalarda bulunması gereken işçiler içinde izin verdik bunlar çalışıyorlar. İlçe merkezinde şuana kadar hiçbir olumsuzluk yaşanmadı. Köylerimizde ise muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda ekmek araçlarının köylere gitmelerine izin veriyoruz.”diye konuştu.

   Kaymakam Altay, ilçedeki bütün kamu kurumlarıyla işbirliği içinde her türlü önlemi aldıklarını ve hiçbir vatandaşın sorun yaşamasına müsaade etmeyeceklerini, kaydetti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK