Advert
Advert

AKSU KÖYÜ, BAŞAKSU MAHALLESİ KARANTİNA ALTINA ALINDI

Aksu Köyünün Başaksu Mahallesi karantina altına alındı.

AKSU KÖYÜ, BAŞAKSU MAHALLESİ KARANTİNA ALTINA ALINDI
Bu içerik 4465 kez okundu.
Advert

 

    İbrahim Tığ

    Devrek’te yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında  Aksu Köyünün Başaksu Mahallesi karantina altına alındı, mahalleye giriş ve çıkışlar durduruldu.

    Aksu Köyü Başaksu Mahallesi’nde bir vatandaşın normal ölümü sonrasında İstanbul ve Bursa’dan yakınları  ölen vatandaşın evine taziyeye geldi. Ev içinde yapılan temaslar sonucunda  akrabalarından A.Ç. adlı bayan Perşembe günü yüksek öksürük ve ateş rahatsızlığıyla eşi A.Ç. tarafından Devrek Devlet Hastanesine götürüldü. Karı-koca A.Ç. ile A.Ç.’nin burada yapılan koronavirüs testleri sonucu pozitif çıktı. Daha sonra aynı şikayetlerle Devrek Devlet Hastanesine başvuran akrabaları Y.K.’nin de testinin pozitif çıkması üzerine gözlem altına alındılar.

     Devrek Umumi Hıfzısıhha Meclisi kararıyla , bu vatandaşlarımızın yakın ve uzaktan temas ettiği kişilerin potansiyel Corona Virüsü vakalarının önüne geçilebilmesi için Aksu Köyünün Başaksu mahallesi karantina altına alındı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatandas     0000-00-00 Bu süreçte Köylere cenazeye jandarma eşlik ediyor ve orada bulunuyo merak ediyorum ne maksatla acaba hadi insanlar da büyük bir cahiliyet var böyle süreçlerde kolluk kuvvetleri ne yetki verilmesi lazimki önlemler alina bilsin bir işe yarasın yoksa sonuç ortada
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BU GAZETECİLİK DEĞİL, EDEPSİZLİK!
BU GAZETECİLİK DEĞİL, EDEPSİZLİK!
DEVREKLİLER’DEN DENKO’YA ZİYARET
DEVREKLİLER’DEN DENKO’YA ZİYARET