Advert
Advert
Advert

KAYMAKAMLIK BİNASINA DEZENFEKTAN ÜNİTELERİ YERLEŞTİRİLDİ

İşadamı OrkunTüredi, Kaymakamlık hizmet binasında kullanılmak üzere el dezanfektan üniteleri ile el dezanfektanları hediye etti.

KAYMAKAMLIK BİNASINA DEZENFEKTAN ÜNİTELERİ YERLEŞTİRİLDİ
Bu içerik 1437 kez okundu.
Advert

 

    Yasemin Altun

    Devrekli genç işadamlarımızdan OrkunTüredi, Kaymakamlık hizmet binasında kullanılmak üzere el dezanfektan üniteleri ile el dezanfektanları hediye etti.

    İşadamı Türedi, kısa sürede tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs salgınına karşı halkımızın sağlığı için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

    Türedi koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kaymakamlık hizmet  binasının girişlerine dezenfekte üniteleri yerleştirdi. Hizmete giren üniteler, ekipler tarafından belirli saatlerde kontrol edilerek dezenfektan takviyesi yapılacak.

  İşadamı Orkun Türedi, “Devrek kaymakamlık binamız hareketliliğin yoğun olarak yaşandığı bir nokta. Vatandaşlarımızın sağlıklarını koruyabilmek amacıyla el dezenfektan ünitelerimizi bu binanın girişlerine yerleştirdik. Ayrıca virüsle mücadele kapsamında dezenfaktan malzemeleri de bu kurumumuza sunduk. Bu zorlu süreci hep birlikte önlemlerimizi alarak, uyarıları dikkate alarak aşacağız” dedi.

    Üniteleri teslim alan Devrek İlçe Tarım ve Orman Müdürü Rıfat Verim de işadamı Türedi’ye teşekkür etti.

    Öteyandan Devrek Kaymakamı Ümit Altay da, İşadamı Orkun Türedi'ye Sosyal Medya üzerinden teşekkür etti.

    

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SOBA GAZINDAN ZEHİRLENDİ
SOBA GAZINDAN ZEHİRLENDİ
THY, ZONGULDAK’A 1 NİSAN’DA UÇACAK
THY, ZONGULDAK’A 1 NİSAN’DA UÇACAK