Advert
Advert

ÖĞRENCİLERİN EĞİTİMİ YARIM KALMASIN

Devrek'e bağlı Velibeyler Köyü Covid-19 Korona virüs nedeniyle karantina altına alınırken köyde yaşayan 5. Sınıf öğrencisinin uzaktan eğitime devam edebilmesi için ihtiyaç duyduğu internet destekli televizyon, din görevlileri ve TDV Devrek Şubesi tarafınd

ÖĞRENCİLERİN EĞİTİMİ YARIM KALMASIN
Bu içerik 1968 kez okundu.

 

 Devrek'e bağlı Velibeyler Köyü Covid-19 Korona virüs nedeniyle karantina altına alınırken köyde yaşayan 5. Sınıf öğrencisinin uzaktan eğitime devam edebilmesi için ihtiyaç duyduğu internet destekli televizyon, din görevlileri ve TDV Devrek Şubesi tarafından karşılandı.

DİN GÖREVLİLERİ “MERHAMET ELİ” OLMAYA DEVAM EDİYOR

 İl Müftüsü Rüstem Can, din görevlilerinin bu anlamlı faaliyetleri hakkında “Her zaman olduğu gibi içinde bulunduğumuz bu zor zamanda da toplumun her kesimine hizmet etmeye devam edeceğiz. Vefa Sosyal Destek gruplarında sokağa çıkmaları kısıtlanan 20 yaş altı ve 65 yaş üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Diyanet İşleri Başkanlığımız ve Türkiye Diyanet Vakfımız, tıpkı bu yavrumuzun eğitimini online olarak uzaktan sürdürebilmesi için gerekli materyalleri temin ettiği gibi ülke genelinde mazlumların ve mağdurların merhamet eli olmaya devam etmektedir. Bu zor süreci birlik ve beraberlik ruhuyla aşabilmeyi Rabbimden niyaz ediyorum” dedi. Söz konusu internet destekli televizyon ve gerekli materyaller TDV Devrek Şube yetkileri ve din görevlileri tarafından, öğrenciye ulaştırmak üzere jandarma ekiplerine teslim edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK