Advert
Advert

Bu içerik 1604 kez okundu.

 

    CHP Devrek İlçe Başkan Vekili Şazi Sivişoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

     Sivişoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “23 Nisan, Türk Milleti'nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. Bu ülkede 100 yıldır ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’.

     Her yıl Çoşkuyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bu yıl  Covid-19  salgını nedeniyle evlerimizde kutlayacağız. İnanıyorum ki kısıtlı imkanlarla kutlayacağımız bu bayram yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın vatanımıza olan sevgisini çok daha fazlasıyla ortaya koyacaktır.

    Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. Yılında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Türkiye Büyük Miilet Meclisini kuran tüm kahramanlarımızı şükranla anıyor, aziz şehitlerimize rahmet diliyor, bütün milletimizin ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”dedi.

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK