Advert
Advert
Advert

DURMAK BİLMEYEN MÜDÜR

Koronavirüs tedbirlerinin alınmaya devam ettiği şu süreçte Cihan Durdubaş çalışmaya devam ediyor.

DURMAK BİLMEYEN MÜDÜR
Bu içerik 2671 kez okundu.
Advert

 

   -Sercan KAPUSUZ-

    Koronavirüs tedbirlerinin alınmaya devam ettiği şu süreçte Cihan Durdubaş çalışmaya devam ediyor.

  Tüm dünyada ve ülkemizde etkili olan koronovirüs salgınına rağmen, Devrek İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cihan Durdubaş çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

  Devrek Milli Eğitim Şube Müdür Yardımcılığı, Devrek Öğretmenevi Müdürlüğü gibi görevlerin ardından Devrek İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü görevine getirilen ve görevini layıkıyla yapan Devrek’in başarılı müdürü Cihan Durdubaş, sıkıntılı günler geçirdiğimiz şu dönemde çalışmalarına ara vermeden elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak bütün Devrek’in takdirini kazanmayı başardı.

    Durdubaş, koronavirüs tedbirleri kapsamında gerekli tedbirleri alarak personeliyle birlikte yaptığı Devrek Şehir Stadyumu bakım çalışmaları, Devrek Baston Müzesi çalışmaları, Korona virüs salgını -Covid 19-Devrek Kaymakamlığı Sosyal Vefa Birimi çalışmaları ve Kızılay’a verdiği desteklerin yanı sıra son olarak Devrek MYO-KYK kız öğrenci yurdu bahçesinde çevre düzenleme ve yeşillendirme çalışmasıyla dur durak nedir bilmeden çalışmaya devam edeceğini gösterdi.

  Durdubaş, personeli ile birlikte gerekli tedbirleri alıp sosyal mesafe kuralına da uyarak Devrek MYO-KYK kız öğrenci yurdu bahçesinde bulunan toprak alanları çiçekler, ağaçlar ve yaptıkları peyzaj çalışmalarıyla yurt bahçesini yeşillendirerek yapmış olduğu çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek takdirleri toplamayı başardı.

   Yaptığı çalışmalarında kendisini bırakmayan personelinin altını çizen Durdubaş, ”Kurumumuzda çalışmalarımıza tedbirler içerisinde devam ediyoruz. Personelimiz ile birlikte geçirdiğimiz şu sıkıntılı süreçte gerekli tedbirleri alarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Biz sadece sporcumuzun yanında değiliz. Bu süreçte kurulan vefa grubu ile vatandaşımızın da yanındayız ve onlar için çalışmaya devam edeceğiz. Bu yaptığımız çalışmalarda desteklerini esirgemeyen yanımda olan bütün personelime teşekkür ederim.” Dedi.

.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK DEVLET HASTANESİ  SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
DEVREK DEVLET HASTANESİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
MESUT ÖZİL ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK
MESUT ÖZİL ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK