Advert
Advert
Advert

GÖKÇEBEY'İN YENİ KAYMAKAMI ATAK OLDU

Kaymakam atamalarına ilişkin atama kararları, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı.

GÖKÇEBEY'İN YENİ KAYMAKAMI ATAK OLDU
Bu içerik 1197 kez okundu.
Advert

 

 Kaymakam atamalarına ilişkin atama kararları, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı. Kaymakamlık kursunu başarı ile bitiren 97 kaymakam adayının da ataması yapıldı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan atama kararına göre, kaymakamlık kursunu başarı ile bitiren 97 kaymakam adayının ataması gerçekleştirildi.

Ataması gerçekleştirilen kaymakamların listesinde Zonguldak’ın Gökçebey ilçesine de yeni kaymakam atandığı bilgisi yer aldı. Gökçebey Kaymakamlığına, Şanlıurfa Valiliği Kaymakam Adayı Oğuzhan Erdi Atak atandı.

OĞUZHAN ERDİ ATAK, KİMDİR ?

20.05.1992 yılında Erzurum Şenkaya’ da doğdu. İlköğretimini Erzurum Şenkaya Akşar’ da, ortaöğretimini Erzurum Oltu Lisesinde, Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde tamamladı.

Mesleki Kariyeri, 2016 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan 105. Dönem Kaymakamlık Sınavını kazanarak Mülki İdare Amirliğine intisap etti.Şanlıurfa Kaymakam Adayı olarak sırasıyla; Şanlıurfada İl Merkez Stajını, Gaziantep Nizip’ te ve Giresun Tirebolu’ da Kaymakam Refikliği Stajlarını tamamladı.İçişleri Bakanlığı kararıyla Giresun Piraziz’ de Kaymakam Vekili olarak 8 ay görev yaptıktan sonra, yabancı dil eğitimi için Ankara’ da görevlendirildi.Yabacı dil eğitiminin ardından 8 ay süreyle İngiltere’ nin Liverpool şehrinde “University of Liverpool”  da çeşitli eğitimler alan Kaymakam ATAK, 105. Dönem Kaymakamlık Kursunu başarıyla bitirerek 25.10.2019 tarihinde İlçemize Kaymakam olarak atanmış olup, 26.10.2019 tarihinde görevine başlamıştır.İyi derece İngilizce bilen Sayın Kaymakamımız evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
8 GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ BAŞI YAPTI
8 GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ BAŞI YAPTI
DEVREK DEVLET HASTANESİ  SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
DEVREK DEVLET HASTANESİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU