Advert
Advert
Advert

KORONAYI YENEN DR. AKÇA TEŞEKKÜR ETTİ

Eski İl Sağlık Müdürü ve şuan Yeşilay Zonguldak Şube Başkanlığı ve Aile hekimliği görevini sürdüren Fatih Akça koronavirüs yendikten sonra ailesi ile fotoğraf çekerek kendisine zor günlerde destek olan herkese teşekkür etti.

KORONAYI YENEN DR. AKÇA TEŞEKKÜR ETTİ
Bu içerik 1177 kez okundu.
Advert

 

 Eski İl Sağlık Müdürü ve şuan Yeşilay Zonguldak Şube Başkanlığı ve Aile hekimliği  görevini sürdüren Fatih Akça koronavirüs yendikten sonra ailesi ile fotoğraf çekerek kendisine zor günlerde destek olan herkese teşekkür etti.

 Akça, sosyal paylaşım sitesinden yapmış olduğu açıklamada;  Covid 19’lu hastane günlerinden sonra evde mutlu bir tebessüm…Tedavim boyunca telefonla arayan, mesaj atan dualarını esirgemeyen tüm sevenlerime şükranlarımı sunarım. Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi’nde tedavim için seferber olan Prof.Dr.Hande Aydemir, Doç.Dr.Bülent Altuntaş’a, Hastane Başhekimi Prof.Dr.Şenay Özdolap ve ekibine, COVID servisinde kahrımı çeken tüm hemşire ve personel arkadaşlara teşekkür ederim. Ayrıca hastalığım boyunca adım adım takip eden Sayın Rektörümüz Prof.Dr.Mustafa Çufalı’ya ve Genel Sekreter Hayri Bulazar’a bir kez daha buradan teşekkürlerimizi sunuyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK DEVLET HASTANESİ  SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
DEVREK DEVLET HASTANESİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
MESUT ÖZİL ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK
MESUT ÖZİL ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK