Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT: BAYRAMLAR, BİRLİK-BERABERLİK DUYGULARININ PEKİŞTİĞİ MÜSTESNA GÜNLERDENDİR

BAŞKAN BOZKURT: BAYRAMLAR, BİRLİK-BERABERLİK DUYGULARININ PEKİŞTİĞİ MÜSTESNA GÜNLERDENDİR
Bu içerik 588 kez okundu.
Advert

 

     Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

     Başkan Bozkurt, bayramların birlik ve beraberlik duygularının pekişmesinde en önemli unsur olduğunu   vurguladığı mesajında şu görüşlere yer verdi.

    “Bayramlar, birlik-beraberlik duygularının pekiştiği, sevgi, kardeşlik, barış ortamı sağlayan müstesna günlerden biridir.

    11 Ayın Sultan Ramazan ayının sona ermesiyle Ramazan Bayramına girdiğimiz şu günlerde hayırlı ve sağlıklı bir bayram geçirmek hepimizin en büyük temennisi.

    Bu bayramda tüm dünyayı ve ülkemizi etki altına alınan Koronavirüs salgını nedeniyle evlerimizde olacağız ve sevdiklerimizle bir arada olamayacağız. Kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığı için tüm halkımızın kurallara riayet etmelerini istiyorum. Söz veriyorum ki bu süreç sonrasında ve önümüzdeki bayramlarda hep birlikte el ele, büyük bir coşkuyla bir arada olup, bayramlaşacağız.

    Herkesin sevinç içerisinde bir arada olduğu, ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 salgını dolayısıyla yaşadığımız bu zorlu günleri hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrardan kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir.

    Sevincin, mutluluğun, barışın ve paylaşmanın en üst seviyede yaşandığı nice bayramlara ulaşmak dileğiyle tüm Devrek Halkının ve İslam Âleminin Ramazan Bayramını kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice sağlıklı bayramlar dilerim”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GAZİ LAZ MEHMET MEZARI BAŞINDA ANILDI
GAZİ LAZ MEHMET MEZARI BAŞINDA ANILDI
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIALACAK
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIALACAK