Advert
Advert

KARPUZ TEZGAHTAKİ YERİNİ ALDI

Yaz aylarının vazgeçilmez meyvelerinden karpuz, tezgahlardaki yerini aldı.

 KARPUZ TEZGAHTAKİ YERİNİ ALDI
Bu içerik 1396 kez okundu.
Advert

 

 -Sercan KAPUSUZ-

 Yaz aylarının vazgeçilmez meyvelerinden karpuz, tezgahlardaki yerini aldı.

Devrek pazar yerinde bulunan Devrek Karadeniz Balıkçısı’nda karpuz, kilogramı 3 liraya satılıyor. Ayrıca bu hafta sonu ilan edilen sokağa çıkma yasağında saat 10.00 ile 17.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Devrek Karadeniz Balıkçısı son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde müşterilerini mevsimin gerektirdiği balık ve meyveden geri bırakmamak ve müşteri memnuniyeti için çalışmaya devam ediyor.

  Yıllardır Devrek’te hizmet veren Karadeniz Balıkçısı mevsimi gelen herkesin özlemle beklediği yazın sofraların vazgeçilmezi olan karpuzu Devrek’ e getirdi.

  Yazın karpuz, kışın balık satan işletme sahibi olan Özkan ve Hakan Duran kardeşler müşterinin memnuniyeti ve kaliteli hizmet için çalıştıklarına değindiler.

Ülkecek zor günler geçirdiğimiz şu dönemde vatandaşın mevsiminde meyve yiyebilmeleri için çalıştıklarını belirten Duran kardeşler: ‘ Koronovirüs pandemisi nedeniyle ülkecek zor günlerden geçiyoruz fakat bugünleri de atlatıp eski güzel günlere kavuşacağız. O güzel günlerin habercisi olarak mevsimi gelen yaz sofralarının vazgeçilmezi olan karpuz tarlada yetişti. Bizde vatandaşımız bu yaz lezzetinden geri kalmasın diye gerekli belge ve izinlerimiz alarak Adana’dan üreticisinden tarlasından karpuzu alarak Devrek’e getirdik.

Bu sene hem tezgahta satış yaparken hem de siparişleri moto kurye ile teslim ederken koronavirüs nedeniyle gerekli tedbir ve önlemleri alarak müşterilerimize teslim ediyoruz. Evlerinden çıkamayan çıkmak itemeyen müşterilerimi için her sene olduğu gibi bu sene de moto kurye ile siparişlerini evlerine teslim ediyoruz.

Sokağa çıkma yasağı ilan edilen bu hafta sonunda müşterilerimiz için saat 10.00 ile 17.00 arasında hizmet vermeye devam edeceğiz.”            

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREKLİLER’DEN DENKO’YA ZİYARET
DEVREKLİLER’DEN DENKO’YA ZİYARET
TURAN, HANÖNÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU
TURAN, HANÖNÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU