Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT: TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM

BAŞKAN BOZKURT: TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM
Bu içerik 952 kez okundu.
Advert

 

 

   Devrek’te okullarda 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan sınav için Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt açıklamada bulundu.

   Sınav sürecinde halkımızdan sessiz olması konusunda ricada bulunan Başkan Bozkurt; “20 Haziran Cumartesi günü ilçemizdeki okullarda Liselere Giriş Sınavı(LGS) yapılacağından sınav süresini kapsayan 9.30 ila 12.50 saatlerinde halkımızın gürültü ve ses yapmamalarını rica ediyoruz.

    Gençlerin gelecek hedeflerini belirlemelerinde önemli adımlardan biri olan Liselere Giriş Sınavı(LGS)’na tam konsantre şekilde girmeleri gerekmektedir. Sınava girecek öğrenciler ve aileleri, bu süreçte çok büyük fedakârlıklarda bulundular. Sınava giren öğrencilerimizin sınav sorularına tam konsantre olabilmeleri için, sessiz bir ortamda bulunmaları gerekmekte. Sınav salonlarının dışından gelebilecek gürültü, öğrencilerimizin konsantrasyonunu bozacak ve dikkatlerini dağıtacaktır. Bu nedenle sınav yapılan yerlerin yakınlarında hiçbir şekilde gürültü ve ses çıkaracak faaliyette bulunulmaması çok önemli. Çevrede oluşabilecek inşaat sesi, korna sesi iş makinesi sesi gibi gürültü kirliliğine neden olacak faaliyetlerin bu süre içerisinde durdurulması gerekmektedir. Geleceğimizin teminatı olan sevgili gençlerimiz için, anlayış gösteren hemşehrilerimize teşekkür ediyor, sınava girecek bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
EĞERCİLİ ÇOCUKLAR AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ YAŞADI
EĞERCİLİ ÇOCUKLAR AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ YAŞADI
DEVREK, KENT DİJİTALLEŞME ENDEKSİNDE İKİNCİ SIRADA YER ALDI
DEVREK, KENT DİJİTALLEŞME ENDEKSİNDE İKİNCİ SIRADA YER ALDI