Advert
Advert

"SIRA VERDİĞİNİZ EMEKLERİN MAHSULLERİNİ TOPLAMAYA GELDİ"

Devrek Anadolu imam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Musa Eren bugün sınava girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Bu içerik 827 kez okundu.
Advert

 

 Devrek Anadolu imam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü  Musa Eren bugün sınava girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

"Covid-19 pandemisi nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilen dönemde ise uzaktan eğitim yoluyla hedeflerimize ulaşmak için hep beraber yürüdük. Şimdi sıra verdiğiniz emeklerin mahsullerini toplamaya geldi" diyen Müdür Eren yayımladığı mesajında ;

"Sevgili Öğrenciler; sekiz yıllık ilköğretim hayatınızın son gününde sizleri eğitim yuvanızdan dünyanın içinde bulunduğu Covid-19 pandemisi nedeniyle buruk bir şekilde uğurluyoruz.

 Okul bünyemize katıldığınız ilk günden beri sizleri milli ve manevi değerlerimiz ile en güzel şekilde yetiştirmeye gayret ettik.Sizleri öğrenciden öte bir evlat gibi bağrımıza basarak geleceğe taşımaya çalıştık. Bu süreçte gerek okul içerisinde gerekse okul dışında göstermiş olduğunuz örnek davranışlarla hepimizin gururu oldunuz.

Fedakar Öğretmenlerimizin de üstün gayretleri ile özellikle bu sene yoğun bir çalışma sürecinin içine girdiniz.Covid-19 pandemisi nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilen dönemde ise uzaktan eğitim yoluyla hedeflerimize ulaşmak için hep beraber yürüdük.

Şimdi sıra verdiğiniz emeklerin mahsullerini toplamaya geldi. Bugün gireceğiniz LGS'de yüksek başarılara imza atacağınızdan eminiz. Elde edeceğiniz başarıların en az sizler kadar biz öğretmenlerinizi de sevince boğacağını sakın unutmayın. Okulumuz bünyesinde kazandığınız milli ve manevi değerleri hayatınızın ilerleyen dönemlerinde de bir gurur nişanesi olarak taşıyacağınızı biliyoruz.

 Değişen dünya düzeni içerisinde ülkemizin layık olduğu konuma yükselmesi sizlerin çabası ile olacaktır. Bir milletin dünya üzerindeki varlığını devam ettirebilmesi gençlerinin eğitimine verdiği önem ile doğru orantılıdır. Bizler sizleri geleceğe hazırlarken hem pozitif ilimlerden hem de dini ilimlerden faydalandık.Bundan kısa bir süre sonra almış olduğunuz bu eğitim sayesinde ülkemizin hızlı yükselişinin mimarları arasında yerinizi alacaksınız.

Yarın gireceğiniz LGS'nin başarılarla dolu eğitim hayatınızın mihenk taşı olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim." dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GAZİ LAZ MEHMET MEZARI BAŞINDA ANILDI
GAZİ LAZ MEHMET MEZARI BAŞINDA ANILDI
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIALACAK
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIALACAK