Advert
Advert

OKAN ONUR GÖREVDEN ALINDI

Devrek ADD Başkanı Okan Onur görevden alındı

OKAN ONUR GÖREVDEN ALINDI
Bu içerik 4967 kez okundu.
Advert

 

   Sercan Kapusuz

    Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Devrek Şubesi Başkanı Okan Onur görevinden alındı.

    Yakup Salmanoğlu, Necla Esen Ak, Tuncay Ulupınar, Kazım Darıcı ve Tülay Karademir’den oluşan dernek yönetim kurulu önceki gün Başkan Okan Onur başkanlığında toplandı. Toplantıda Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Okan Onur’a derneğin amaç ve ilkelerine aykırı tutum ve davranış sergilediğini bu durumun da kamuoyunda derneği küçük düşürdüğünü ve halk nezdinde olumsuz intiba bıraktığını bildirdi.

    Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Okan Onur’la çalışamayacaklarını, derneğin kamuoyunda daha da yıpratılmaması için istifa etmesi gerektiğini, etmemesi durumunda da dernek tüzüğüne göre görevden alacaklarını, bildirdi.  Yönetim Kurulu Üyeleri yaptığı oylama ile Okan Onur’u görevinden aldı. Bunun üzerine Başkan Okan Onur, istifa dilekçesini yönetim kurulu üyelerine sundu.

    Onur, dilekçesinde, “Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımıyla sağlanan oylama sonucunda  Atatürkçü Düşünce Derneği görevimin sonlandırılması yönünde karar alınmış olup yönetim kurulu üyelerimizin fikrine sadık kalarak bir yıldan uzun süredir aşkla ifa ettiğim Atatürkçü Düşünce Derneği Devrek Şube Başkanlığından istifa ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GEZEN SİNEMA TIRI DEVREKLİ SiNEMASEVERLERLE BULUŞACAK
GEZEN SİNEMA TIRI DEVREKLİ SiNEMASEVERLERLE BULUŞACAK
TEMASLI OLANLARDA KARANTİNAYA ALINACAK
TEMASLI OLANLARDA KARANTİNAYA ALINACAK