Advert
Advert
Advert

TIĞ’DAN SINAV EĞİTİM KURUMLARI'NA ZİYARET

Tığ, Sınav Eğitim Kurumları'nı ziyaret ederek, “Hayırlı, uğurlu olsun” dileğinde bulundu.

TIĞ’DAN SINAV EĞİTİM KURUMLARI'NA ZİYARET
Bu içerik 1741 kez okundu.
Advert

 

   Yeter Kömeçci-

   Gazetemiz yazarı, şair İbrahim Tığ, Devrek’te bu eğitim-öğretim yılında faaliyetine başlayan Sınav Eğitim Kurumları'nı ziyaret ederek, “Hayırlı, uğurlu olsun” dileğinde bulundu.

    Tığ’ı, Sınav eğitim Kurumları sahiplerinden Muhammet Çakan ile Kurum Müdürü Ercan Özmen karşıladı. Çalışmaları hakkında açıklama da bulunan Özmen, Devrek’te eğitim alanında yeni bir çığır açtıklarını ifade ederek, “Tecrübe ve deneyimli bir kadroyla Devrek eğitiminde yüksek hedefleri olduklarının altını çizdi.

    Sınav Eğitim Kurumları'nın ülke genelinde 35 yıllık eğitim ve yayın alanında söz sahibi olduğunu,  birikim, tecrübe ve deneyimli hocalarla yola çıktıklarını da anlatan Özmen, “Bu önemli yolda Allah bizi utandırmasın. Eğitim alanında elimizden gelen bütün olanakları çocuklarımız için ortaya koyacağız. Çünkü eğitim bir ülkenin en önemli olgusudur. Bunu bizler de Devrek ve bölgemizde başaracağız, bundan da hiç kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

   İbrahim Tığ’a ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Özmen, Devrek’te eğitim alanında kaliteli bir eğitim amaçladıklarını da sözlerine etledi.

   Tığ, da dersane yöneticilerine ”Hayırlı uğurlu olsun” dileğinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Emrullah     2020-07-02 Özür dilerim İbrahim abi. Hakkını helal et
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
8 GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ BAŞI YAPTI
8 GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ BAŞI YAPTI
DEVREK DEVLET HASTANESİ  SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU
DEVREK DEVLET HASTANESİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞI OLDU