Advert
Advert

ZONGULDAKSPOR İÇİN OLUMLU MESAJ

TFF 2. Lig ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’a talip olan Süleyman Taşçı, bir kez daha Zonguldak’a gelerek, Vali Mustafa Tutulmaz ile görüştü.

ZONGULDAKSPOR İÇİN OLUMLU MESAJ
Bu içerik 427 kez okundu.
Advert

 

 TFF 2. Lig ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’a talip olan Süleyman Taşçı, bir kez daha Zonguldak’a gelerek, Vali Mustafa Tutulmaz ile görüştü. Görüşme hakkında bilgi veren Taşçı, olumlu mesajlar aldığını söyledi.

ZONGULDAKSPOR İLE İLGİLİ VALİ’DEN OLUMLU MESAJ

TFF 2. Lig ekiplerinden temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’a geçtiğimiz günlerde talip olduğunu açıklayan ve ardından kırmızı-lacivertli yöneticilerin yanı sıra Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile de görüşen Süleyman Taşçı, bir kez daha şehre geldi.

VALİ TUTULMAZ İLE GÖRÜŞTÜ

Dubai’de iş hayatını sürdüren ve Zonguldak Kömürspor’a olan sevgisiyle tanınan 42 yaşındaki Süleyman Taşçı, son olarak Vali Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret etti. Vali Tutulmaz ile fikir alışverişi yapan Taşçı, Belediye Başkanı Selim Alan ve Zonguldakspor yönetiminden sonra Vali’den de olumlu mesajlar alarak tekrar İstanbul’da döndü.

“DURUM DEĞERLENDİRMESİ İLE SONUCA VARACAĞIZ”

Zonguldak’a gelişi ile ilgili bilgi veren Taşçı, “Zonguldak’a gelme sebebimiz Zonguldakspor ile ilgiliydi. Vali Beyi makamında ziyaret ederek kendisiyle istişare yaptık. Kendisiyle olduğumuz konumu ve durumun değerlendirmesini yaptık. Zonguldak Belediye Başkanımız ile de 2 kez görüştük. Bu görüşmelerin akabinde Zonguldakpor ile ilgili karar verecek mercideki Hacı Demir ile bir araya geldik ve güzel bir zemin ve diyalog seviyesine geldiğimizi sanıyorum. İnşallah ileriki günlerde netlik kazanıp durum değerlendirmesi ile sonuca varacağız.” dedi.

“NET BİR YOL HARİTASI BELİRLEYİP KAMUOYU İLE PAYLAŞACAĞIZ”

Kulübün devri konusunda evrak detayları görüştükleri mesajını veren Süleyman Taşçı şöyle devam etti: “Geldiğimiz noktada elimizdeki verilerin bazı noktada eksiklikleri söz konusuydu. Daha yeni yeni şeffaf bir durum gerçekleşiyor. Verilerin üzerine şu an analiz yapma şansı söz konusu. Birkaç gün içinde inşallah net bir yol haritası belirleyip kamuoyu ile paylaşacağız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK'TE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
DEVREK'TE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
DEVREK'TE OKULLAR İÇİN 19 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK
DEVREK'TE OKULLAR İÇİN 19 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK