Advert
Advert

"ÜRETEN KADINLARA DESTEK VERMEK İSTİYORUZ"

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerinin katılmış olduğu Hobi ve Elişi fuar ve iş gezileri neticesinde; İlmek bebek aracılığı ile Devrekli Kadınlarımızın aile bütçelerine katkı sağlamalarına aracı oldu.

Bu içerik 517 kez okundu.
Advert

 

 Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerinin katılmış olduğu Hobi ve Elişi fuar ve iş gezileri neticesinde; İlmek bebek aracılığı ile Devrekli Kadınların aile bütçelerine katkı sağlamalarına aracı oldu. Kadınların ekonomik ve sosyal açıdan güçlenmesine, eğitim ve refah seviyelerinin artmasına katkıda bulunabilmek amacıyla hayata geçirilen proje ile kadınlarımızın ekonomik faaliyetlere katılımı ne kadar artarsa; yaşam da, ekonomimiz de o kadar güçlenip zenginleşmesine katkı sağlaması öngörülüyor.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri geçen yıl katılmış oldukları; Tuchexpo Hobi ve Elişi Fuarında; “İlmek Bebek Firması ile irtibata geçerek, Devrekli Kadınlarımızın sosyoekonomik durumlarına katkı sağlayacak iş imkânı sundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Devrekli Kadınlarımızın Odamız Kadın Girişimciler Kurulu aracılığı ile Üreten Kadınlara her zaman destek vermek istiyoruz. Bunun için Devrek TSO olarak; her yıl düzenlediğimiz eğitim, seminer ve fuarlar düzenleyerek, Devrek gelişimine katkı sağlamaya çalışıyoruz, bundan sonraki süreçlerde de elimizden geleni yapmaya hazırız”. ifadelerini kullandı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK İÇİN KURA ÇEKİLİŞİ YAPILDI İSİMLER ASKIYA ÇIKTI
DEVREK İÇİN KURA ÇEKİLİŞİ YAPILDI İSİMLER ASKIYA ÇIKTI
BAŞKAN GEBEŞ: EN BÜYÜK SINAVIMIZ VİRÜSÜ YENMEK OLACAK
BAŞKAN GEBEŞ: EN BÜYÜK SINAVIMIZ VİRÜSÜ YENMEK OLACAK