Advert
Advert

ALTAY: BAYRAMDA MİSAFİRLİĞE GİTMEYİN!

Devrek Kaymakamı Ümit Altay ilçeye bağlı köy ziyaretlerine tekrar başladı.

ALTAY: BAYRAMDA MİSAFİRLİĞE GİTMEYİN!
Bu içerik 1211 kez okundu.
Advert

 

 -Sercan KAPUSUZ-

 Devrek Kaymakamı Ümit Altay ilçeye bağlı köy ziyaretlerine tekrar başladı.

 Pandemi sürecinde köy ziyaretlerine ara veren Devrek Kaymakamı Ümit Altay çeşitli birim amirleri ile birlikte ilçeye bağlı köyler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla köy ziyaretlerine tekrar başladı. Gerçekleştirdiği ziyaretinde son zamanlarda Devrek'te artan Konanavirüs vakalarının ardından köylüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı.

 Kaymakam Altay İsabeyli, Mumcuoğlu ve Müfettişler köylerini ziyaret ederek köy muhtarlarının ve köylü vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi. Devrek'te son zamanlarda artan vaka sayılarının ardından vatandaşın daha fazla dikkatli olmasını isteyen Kaymakam Altay;

" Düzenli olarak yapmaya özen gösterdiğimiz köy ziyaretlerimize tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle bir süre ara vermiştik.  Bugün ilçemize bağlı İsabeyli, Mumcuoğlu ve Müfettişler köylerini ziyaret ederek ara verdiğimiz köy ziyaretlerimize tekrar başladık.

Tekrar başladığımız köy ziyaretlerinde ziyaret ettiğimiz köylerin sorunlarını daire amirlerimiz ile birlikte muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdan dinledik. Gerekli işlemlerin yapılması için daire amirlerimiz notlarını aldı.

 Son zamanlarda ilçemizde vaka sayıları artış gösterdi. Vatandaşlarımızdan isteğim daha fazla dikkatli olmaları. Köyden ilçe merkezine geldiklerinde fazla vakit kaybetmeden işlerini halledip evlerine dönsünler.

Yaklaşan Kurban Bayramı için ise bayramlaşma ve misafirlikleri yapmayın. Hem kendi sağlığınız hem de diğer vatandaşların sağlığı için bu bayram zorunda olmadıkça evinizden çıkmayın, misafirliğe gitmeyin. ” dedi.

  Kaymakam Vekili Ümit Altay’ a gerçekleştirdiği köy ziyaretlerinde İlçe jandarma Komutan Vekili Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Rıza Kuydeşen, İlçe Özel İdare Müdürü İlyas Açık, İlçe Sosyal Hizmetler Vakfı Müdürü Murat Keklik, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Rıfat Verim, İlçe Müftüsü Hasan İzmirli, eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK'TE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
DEVREK'TE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
DEVREK'TE OKULLAR İÇİN 19 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK
DEVREK'TE OKULLAR İÇİN 19 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK