Advert
Advert

DERNEK BAŞKANININ MUTLU GÜNÜ

Merkezi Almanya bulunan Avrupa Devrekliler Kültür, Sosyal, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Genel Başkanı Ufuk Saraç, kız kardeşini evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.

DERNEK BAŞKANININ MUTLU GÜNÜ
Bu içerik 2862 kez okundu.
Advert

 

 Merkezi Almanya bulunan Avrupa Devrekliler Kültür, Sosyal, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Genel Başkanı Ufuk Saraç, kız kardeşini evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Genç çiftler düzenlenen muhteşem düğünle dünya evine girdi.

Devrek ilçesinin tanınmış simalarından merhum Gülşen ve Zeki Saraç’ın oğlu Avrupa Devrekliler Kültür, Sosyal, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ufuk Saraç’ın kız kardeşi Cansu Buse (Erhan) Saraç ile Aydınar ve Hilmi Erhan’ın oğlu Mithat Erhan ile dünya evine girdi. Devrek Hanyanı Karasu Restaurant’ta düzenlenen düğüne, Saraç ve Erhan ailelerinin yanı sıra, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, eski milletvekili Özcan Ulupınar ile derneğin yönetim kurulu üyeleriyle, davetliler katıldı.

Avrupa Devrekliler Kültür, Sosyal, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ufuk Saraç, düğün merasimine katılan herkese teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK'TE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
DEVREK'TE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
DEVREK'TE OKULLAR İÇİN 19 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK
DEVREK'TE OKULLAR İÇİN 19 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK