Advert
Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT: MASKE TAKMAYAN ESNAFTAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN

Pazarcı esnafı koronaviruse karşı uyarıldı.

BAŞKAN BOZKURT: MASKE TAKMAYAN ESNAFTAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN
Bu içerik 311 kez okundu.
Advert

        

 Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, dünyayı kasıp kavuran ve ülkemizi de derinden etkileyen koronavirüs salgınına pazarcı esnafı ve vatandaşları uyardı.

    Koronavirüs salgınına karşı belediyenin aldığı önlemler kapsamında

personeliyle birlikte pazar yerini gezen Başkan Çetin Bozkurt, esnafa hem bol kazanç diledi hem de tezgahlarına asmaları için “Maske Takmayan Esnaftan / Alışveriş Yapma” yazılı el ilanı dağıttı.

    Başkan Çetin Bozkurt, Başkan Yardımcısı, Zabıta Komiseri ve personeliyle birlikte pazarda tezgah açan esnafı ve vatandaşları virüs tehdidine karşı tedbirli olmaları konusunda uyardı ve “Maske takmayan esnaftan alışveriş yapmamalarını” istedi. Bu amaçla pazarcı esnafının tezgahlarına asmaları içinde üzerinde “Maske Takmayan Esnaftan / Alışveriş Yapma” yazılı el ilanı dağıttı.

    Başkan Bozkurt, “Koronavirüs salgınına karşı belediye olarak aldığımız tedbirler doğrultusunda esnafımızı ve vatandaşlarımızı uyarıyoruz. Ürünlerin seçilmeden alınmasını ve tezgahlar arasında mümkün olduğunca geniş mesafe bırakılmasını istiyoruz. Hijyen kurallarını hatırlatıyoruz, adım mesafesi kuralına herkesin duyarlı olması gerektiği anlatıyoruz. Bu amaçla vatandaşlarımızdan maske takmayan esnaftan alışveriş yapmamalarını istiyoruz” diye konuştu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2 HEMŞERİMİZİ DAHA BUGÜN KORONADAN KAYBETTİK
2 HEMŞERİMİZİ DAHA BUGÜN KORONADAN KAYBETTİK
DEVREK'TE 50 BİN FINDIK FİDANI DAĞITILIYOR
DEVREK'TE 50 BİN FINDIK FİDANI DAĞITILIYOR