Advert
Advert

KIYCI DA BAŞKANLIĞA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Devrek İlçe başkanlığı için yarış iyice kızıştı.

KIYCI DA BAŞKANLIĞA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI
Bu içerik 275 kez okundu.
Advert

 

 Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Devrek İlçe başkanlığı için yarış iyice kızıştı. Mevcut Başkan Yaşar Canbaş’ın aday olmayacağını açıklamasının ardından bu göreve talip olmak isteyenler yavaş yavaş ortaya çıkıyor.    

Daha önce adaylıklarını açıklayan Muharrem Terzi ve Semih Kahhar’dan sonra bugün de Baki Kıycı ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 Eski başkan Serdar Kelebek'in ve en son olarak da Yaşar Canbaş'ın yönetimde yer alıp Seçim işleri Başkanlığını yürüten Baki Kıycı da bugün yaptığı basın açıklamasıyla partinin ilçe başkanlığına aday oldu.

   Kıycı, “AK Partimizde Devrek İlçe yönetiminde uzun zamandan beri yönetici olarak görev yapıp seçimlerde partimize hizmet ettim. Artık hizmet noktamı Başkan olarak partimde sürdürmek istiyorum. AK Partimizin yakında yapılacak olan temayül yoklamasında ve ilçe seçiminde bende Başkan adayı olduğumu buradan tüm kamuoyuna duyuruyor ve çok değerli AK Partili delegelerimizden destek istiyorum. Bu hizmet ve sevda yarışında bende varım, tüm aday arkadaşlarıma da samimiyetle buradan başarılar diliyorum” dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AŞI SIRASI GIDA SEKTÖRÜNE GELDİ
AŞI SIRASI GIDA SEKTÖRÜNE GELDİ
DEVREK “ŞEFİN ÖZEL KONUĞU” OLACAK
DEVREK “ŞEFİN ÖZEL KONUĞU” OLACAK