Advert
Advert
Advert

DEVREK PİLOT BÖLGE İLAN EDİLMİŞTİ, İNCELEMEYE GELDİLER

Barkod uygulamasında pilot bölge seçilen Devrek Orman İşletme Müdürlüğü Pürenkaya Orman İşletme Şefliğinde yapılan çalışmalar Daire Başkanları tarafından yerinde incelendi.

DEVREK PİLOT BÖLGE İLAN EDİLMİŞTİ, İNCELEMEYE GELDİLER
Bu içerik 744 kez okundu.
Advert

 

 Zonguldak Orman Genel Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Dairesi Başkanı Ahmet Aydın ve Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanı Metin Gültekin Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğüne  bağlı Devrek İşletmesinde pilot bölge olarak uygulanan Orman Emvallerinde Barkot uygulaması konusunda ve yakın zamanda kurulan Devrek ve Zonguldak Orman İşletme Müdürlüklerinde kurulan Orman Dışı Satış Depolarında incelemelerde bulundular. İşletme Pazarlama konusunda yapılmakta olan ve hedeflenen teknolojik işlemlere destek verdiler.

  Devrek ilçesine gelen Daire Başkanları  Ahmet Aydın ve Metin Gültekin ile İşletme Pazarlama Daire Başkan Yardımcısı Reşat Benli, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı ve ekibi tarafından arazide üretim çalışmalarında barkod uygulaması için pilot bölge olan Devrek İşletmelerindeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

 Barkod uygulamasında pilot bölge seçilen Devrek Orman İşletme Müdürlüğü Pürenkaya Orman İşletme Şefliğinde yapılan çalışmalar Daire Başkanları  tarafından yerinde incelendi. Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı, Bölge Müdür Yardımcıları  Orhan Şahin ve Mehmet Pınar, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Mehmet Başkan, BTİ Şube Müdürü Şevket Eraslan, İşletme Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve İşletme Şefleri eşlik etti. Beldibi Şefliği Km 18 Deposu, Akçasu Şefliği Çukur Deposu, Zonguldak Orman İşletme Şefliği Mevlana Deposunda da incelemelerde bulunan Daire Başkanları daha sonra Devrek Başoğlu Kereste Fabrikasını da ziyaret ettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BUGÜN DE KORONADAN 3 ÖLÜM!
BUGÜN DE KORONADAN 3 ÖLÜM!
2 MİLYARLIK YATIRIM 6 GÜNLÜK ŞİRKETE GİTTİ
2 MİLYARLIK YATIRIM 6 GÜNLÜK ŞİRKETE GİTTİ