Advert
Advert
Advert

"İYİ Kİ VARSIN KANDOSTUM"

Kan bağışının insan hayatı için ne kadar önemli olduğunu vurgulamak için Devrek Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Kızılay kan bağışı kampanyası düzenliyor.

Bu içerik 338 kez okundu.
Advert

 

 -Sercan KAPUSUZ-

Kan bağışının insan hayatı için ne kadar önemli olduğunu vurgulamak için Devrek Esnaf ve Sanatkarlar Odası  ve Kızılay kan bağışı kampanyası düzenliyor.

 Sosyal sorumluluk kapsamında kan bağışının insan hayatı için ne kadar önemli olduğunu vurgulamak ve  Korona virüs (Covid-19) salgını sürecinde kan stoklarında ciddi düşüş yaşayan Kızılay’ın çağrısı üzerine  Devrek Esnaf ve Sanatkarlar Odası "İyi Ki Varsın Kandostum" sloganıyla Kızılay ile birlikte bugün Devrek Cumhuriyet Alanı’nda kan bağışı kampanyası düzenliyor.

 Kan bağışları bugün Cumhuriyet Alanı’nda bulunan Kızılay kan toplama aracında Kızılay Zonguldak Şubesi doktoru  ve hemşireleri tarafından saat 10.00 ile 17.30 saatleri arasında yapılacak.

Devrek Esnaf ve Sanatkarlar Odası  İsmet Akdemir;  “ Devrek kan bağışı konusunda her zaman duyarlı olmuştur. Bizlerde Korona virüs (Covid-19) salgını sürecinde kan stoklarında ciddi düşüş yaşayan Kızılay’ın çağrısı ve sosyal sorumluluk kapsamında  Kızılay ile ortaklaşa "İyi Ki Varsın Kandostum" slagonıyla  kan bağışı kampanyası düzenliyoruz. Buradan tüm halkımızı da bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz. Bugün burada bağışlanan her kanın birilerinin hayatını kurtaracağı bilinci ile hareket ederek, "İyi Ki Varsın Kandostum" slagonıyla  gerçekleştirdiğimiz kan bağışına Devrekli tüm vatandaşlarımızı ve üyelerimizi kan bağışı yapmaya davet ediyoruz.” diye konuştu.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BUGÜN DE KORONADAN 3 ÖLÜM!
BUGÜN DE KORONADAN 3 ÖLÜM!
2 MİLYARLIK YATIRIM 6 GÜNLÜK ŞİRKETE GİTTİ
2 MİLYARLIK YATIRIM 6 GÜNLÜK ŞİRKETE GİTTİ