Advert
Advert
Advert

DEVREK BELEDİYESİ BİSİKLETLERİ TAMİR ETTİRECEK

Bu yıl “Herkes İçin Sıfır Emisyonlu Hareketlilik” temasıyla 16-22 Eylül tarihleri arasında ilk kez Avrupa Hareketlilik Haftası’nı kutlayacak olan Devrek Belediyesi etkinlik öncesinde,...

DEVREK BELEDİYESİ BİSİKLETLERİ TAMİR ETTİRECEK
Bu içerik 407 kez okundu.
Advert

 

 Bu yıl “Herkes İçin Sıfır Emisyonlu Hareketlilik” temasıyla 16-22 Eylül tarihleri arasında ilk kez Avrupa Hareketlilik Haftası’nı kutlayacak olan Devrek Belediyesi etkinlik öncesinde, 16 Eylül 2020 Çarşamba(yarın) günü 09:30-17:00 saatleri arasında çocuk, yaşlı, genç gözetmeksizin Devrek’te yaşayan ve bisikleti bozuk olan tüm vatandaşların bisikletlerini tamir ettirecek.

BİSİKLETLERİNİZİ TAMİR ETTİRİYORUZ!

Konuyla ilgili açıklama yapan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt; "Bu yıl ilk kez kutlayacağımız “Avrupa Hareketlilik Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Belediye olarak; “Herkes İçin Sıfır Emisyonlu Hareketlilik” temasıyla çocuk, genç, yaşlı ayrımı gözetmeksizin Devrek’te yaşayan ve bisikleti bozuk olan tüm vatandaşlarımızın bisikletlerini tamir ettireceğiz.

İlgilenen vatandaşlarımızı yarın (16 Eylül 2020 Çarşamba) 09:30-17:00 saatleri arasında Eski Anaokulu Bahçesine bekliyoruz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BUGÜN DE KORONADAN 3 ÖLÜM!
BUGÜN DE KORONADAN 3 ÖLÜM!
2 MİLYARLIK YATIRIM 6 GÜNLÜK ŞİRKETE GİTTİ
2 MİLYARLIK YATIRIM 6 GÜNLÜK ŞİRKETE GİTTİ