Advert
Advert

18 YAŞ ALTINA VE 65 YAŞ ÜSTÜNE RAPOR VERİLMEYECEK

Zonguldak'ın Ereğli Devlet Hastanesi'nden yapılan duyuruda 65 yaş üstü ile 18 yaş ve altına engelli raporu verilmeyeceği açıklandı.

18 YAŞ ALTINA VE 65 YAŞ ÜSTÜNE RAPOR VERİLMEYECEK
Bu içerik 442 kez okundu.
Advert

 

 Zonguldak'ın Ereğli Devlet Hastanesi'nden yapılan duyuruda 65 yaş üstü ile 18 yaş ve altına engelli raporu verilmeyeceği açıklandı. Pandemi süreci nedeniyle hastanede alınan yeni kurallar şöyle;

"18 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların engelli rapor işlemleri pandemi sürecinde Bakanlığımız ve Bilim Kurulunun verdiği kararlar gereği yapılmamaktadır.

Engelli raporları için vatandaşlarımız ALO 182 den randevu alarak hastanemiz Sağlık Kuruluna başvuru yapabileceklerdir. Sonuçlar e-devletten e imzalı sağlık kurulu raporlarından ve hastanemizden alınmaktadır.

İş başvurusu, okul,silah ruhsatı,gemi adamı vb. raporlar için hastanemiz Sağlık Kuruluna başvuru yaparak randevu alınır.Alınan randevu gününde işlemler başlatılır. Randevu kontenjanı günlük 5 kişidir. Sonuçlar başvuru yapılan birimden alınmaktadır. Okul için yapılan başvurularda öğrenci belgesi beyan edildiğinde ücretsiz rapor alınmaktadır."

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
95 YAŞINDAKİ KADIN FENALAŞTI
95 YAŞINDAKİ KADIN FENALAŞTI
BAŞKAN BOZKURT’UN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI
BAŞKAN BOZKURT’UN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI