Advert
Advert

BAŞVURULAR 15 EKİME KADAR DEVAM EDECEK

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde, 'İkinci Üniversite' programlarına sınavsız başvuru ve kayıt işlemlerinin 15 Ekim tarihine kadar çevrimiçi (online) internet ortamında yapılmaya devam edileceği duyuruldu

BAŞVURULAR 15 EKİME KADAR DEVAM EDECEK
Bu içerik 270 kez okundu.
Advert

 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde, 'İkinci Üniversite' programlarına sınavsız başvuru ve kayıt işlemlerinin 15 Ekim tarihine kadar çevrimiçi (online) internet ortamında yapılmaya devam edileceği duyuruldu.

 BAŞVURULAR 15 EKİME KADAR DEVAM EDECEKAnadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamada, İkinci Üniversite kapsamında herhangi bir önlisans programına kayıtlı veya mezun olanlar bu kapsamdaki önlisans programlarından birine, herhangi bir lisans programına kayıtlı veya mezun olanlar ise yine İkinci Üniversite kapsamında yer alan önlisans veya lisans programlarından birine sınavsız kayıt yaptırılabileceği bildirildi. Basılı kitaplarını dijital ortama taşıyan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi, 'Anadolum eKampüs' Öğrenme Yönetim Sistemiyle öğrencilere diledikleri yerde, zamanda ve cihazla öğrenmelerini sürdürme olanağı tanıyor. Öğrenciler, cep telefonu, tablet ya da bilgisayar ile e-kampüs platformunda video, örnek soru, pdf, canlı ders gibi farklı öğrenme teknikleri ile kendi öğrenme tarzı ve hızında derslerine hazırlanabiliyor. İkinci Üniversite programına kayıt yaptıran öğrenciler her yarıyılda aldıkları derslerden bir ara sınav bir de dönem sonu sınavına tabi tutuluyor. İkinci Üniversite programları ile ilgilenenler, çevrimiçi başvuru ve kayıt işlemleri ile ilgili bilgilere "ikinciuniversite.anadolu.edu.tr" web adresinden ulaşabilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HES KODU NASIL ALINIR?
HES KODU NASIL ALINIR?
1 YAŞINDAKİ BEBEK VİRÜSE YAKALANDI
1 YAŞINDAKİ BEBEK VİRÜSE YAKALANDI