Advert
Advert

ANATOMİ LABORATUVARI BÜYÜTÜLÜYOR

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) pandemi sürecinde bölgenin sağlık üssü olarak bir yandan Sağlık Bakanlığıyla eş güdümlü bir şekilde sağlık hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya devam ederken diğer yandan alt yapısını güçlendiriyor.

ANATOMİ LABORATUVARI BÜYÜTÜLÜYOR
Bu içerik 193 kez okundu.
Advert

 

 Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) pandemi sürecinde bölgenin sağlık üssü olarak bir yandan Sağlık Bakanlığıyla eş güdümlü bir şekilde sağlık hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya devam ederken diğer yandan alt yapısını güçlendiriyor. Bu bağlamda Tıp Fakültesi anatomi laboratuvarı büyütüldü ve Obezite ve Diyabet Uygulama ve Araştırma Merkezinin çatı ve dış cephe izolasyon çalışmaları tamamlandı.

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, çevre bilincini geliştirmeye yönelik uygulamalarıyla örnek olmayı başaran üniversitenin enerji verimliliği noktasında attığı adımların kaynakların verimli kullanımına katkıda bulunacağını belirtti. Anatomi laboratuvarının büyütülmesinin nitelikli bir eğitim için gerekli olduğunu dile getiren Rektör Çufalı, Üniversitenin sağlıkta bölgeye en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olduğunu ifade ederek, “Üniversite olarak öğrencilerimizin eğitimleri için tüm bileşenlerimizle büyük gayret gösteriyoruz. Büyütülmüş haliyle yeni anatomi laboratuvarı öğrencilere daha nitelikli imkan sağlamış olacak. Sağlık alanındaki yaptığımız yatırımları geleceğe yatırım olarak görüyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
95 YAŞINDAKİ KADIN FENALAŞTI
95 YAŞINDAKİ KADIN FENALAŞTI
BAŞKAN BOZKURT’UN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI
BAŞKAN BOZKURT’UN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI