Advert
Advert
Advert

AYNI BANKA 2. KEZ KAPATILDI

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu'nun Ereğli'de artan vefat ve vaka sayılarına işaret ettiği "Kimse bu durumun ciddiyetinin farkında değil. Bu işin şakası yok, geldiği zaman götürüyor"

AYNI BANKA 2. KEZ KAPATILDI
Bu içerik 604 kez okundu.
Advert

 

 Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu'nun Ereğli'de artan vefat ve vaka sayılarına işaret ettiği "Kimse bu durumun ciddiyetinin farkında değil.  Bu işin şakası yok, geldiği zaman götürüyor" açıklaması gündemdeki yerini korurken ilçede yeni vakalar görülüyor.

 Garanti Bankası’nın Kdz.Ereğli Yalı Caddesi’ndeki Merkez Şubesi, “Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında” 2. kez kapatıldı. Daha önce 3 Eylül’de bir personelin Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle 14 gün tedbir amaçlı olarak kapatılan banka şubesi, bu kez 3 personelde görüldüğü ileri sürülen vakalar nedeniyle bir kez daha kapatıldı. Bu gelişme sonrasıbanka personelinin yanı sıra  personel eşleri ve aile bireylerinin de karantinaya alındığı öğrenildi. Bankanın merkez şubesi 5 Ekim’e kadar kapalı tutulacak. Öte yandan Banka Ereylin AVM karşısındaki şubesinden hizmet verecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT ŞAMPİYONLARI KUTLADI
BAŞKAN BOZKURT ŞAMPİYONLARI KUTLADI
BİR HEMŞERİMİZ DAHA KORONAYA YENİK DÜŞTÜ
BİR HEMŞERİMİZ DAHA KORONAYA YENİK DÜŞTÜ