Advert
Advert

“ELİNİ UZAT / UZAKTA KALMASINLAR” KAMPANYASINA DESTEK ARTARAK SÜRÜYOR

Devrek Belediyesi tarafından düzenlenen “ELİNİ UZAT / UZAKTA KALMASINLAR” adlı kampanyaya yardımlar sürüyor.

“ELİNİ UZAT / UZAKTA KALMASINLAR” KAMPANYASINA DESTEK ARTARAK SÜRÜYOR
Bu içerik 553 kez okundu.
Advert

 

   Devrek Belediyesi tarafından düzenlenen “ELİNİ UZAT / UZAKTA KALMASINLAR”  adlı kampanyaya yardımlar sürüyor.

     Bilgisayarı olmayan orta ve lise öğrencilerinin daha iyi eğitim almalarına yardımcı olmak ve onları Eğitim Bileşim Ağı (EBA) ile buluşturmak amacıyla Devrek Belediyesi tarafından başlatılan “Elini Uzat / Uzak Kalmasınlar” kampanyasına Devrek Ziraat Odası Başkanlığı 4, Diş Hekimi Sinan Kaya da 2 tabletle katıldı.

     Vatandaşların kampanyaya destekleri de artarak devam ediyor. Evlerinde atıl durumda, kullanılmayan, az kullanılmış bilgisayar ve tabletlerini Devrek Belediyesi’ne getiren vatandaşlar kampanyaya destek vermenin mutluluğunu yaşıyor.

     Devrek Ziraat Odası Başkanı Satılmış Ayvacı, Devrek Belediyesi’nin açtığı bu kampanyanın yerinde bir kampanya olduğunu belirterek, tüm halkı kampanyaya destek vermeye çağırdı.

     Diş Hekimi Sinan Kaya da kampanyaya 2 tabletle katıldı ve çocukların eğitimi için elinden gelen destekleri sağlayacağı sözü verdi.

    Devrek Belediye Başkan Vekili Şeref Aydınlı, kampanyaya destek verenlere teşekkür etti. Aydınlı, “Pandemi döneminde çocuklarımızın uzaktan eğitim alabilmeleri amacıyla başlattığımız bilgisayar, tablet kampanyamıza halkımızın desteği giderek artıyor. Her bir bilgisayar aydınlığa açılan bir kapıdır. Bunun için, geleceğimiz olan çocuklarımıza bilgisayar sunabilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Katkı ve destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHMET TANER KIŞLALI'YI ANDI
AHMET TANER KIŞLALI'YI ANDI
KURUM ŞOFÖRÜNÜN TESTİ POZİTİF ÇIKTI
KURUM ŞOFÖRÜNÜN TESTİ POZİTİF ÇIKTI