Advert
Advert
Advert

HİÇBİR ÜCRET TALEP ETMEDEN MASKE ÜRETİYORLAR

Devrek'te eğitim gören ilkokul öğrencileri ve küçük yaşataki çocuklar için Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde maske üretimine başlandı.

 HİÇBİR ÜCRET TALEP ETMEDEN MASKE ÜRETİYORLAR
Bu içerik 607 kez okundu.
Advert

 

 Devrek'te  eğitim gören ilkokul öğrencileri ve küçük yaşataki çocuklar için Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde maske üretimine başlandı.

 Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarım Teknolojisi Alanı öğretmenleri ve öğrencileri tarafından kademeli olarak başlayan eğitim öğretim yılında eğitim görmeye başlayan  ilkokul öğrencileri ve küçük yaştaki çocuklar için koruyucu  maske üretmeye başlandı.

Üretilen maskelerin birinci sınıfta okuyan tüm öğrencilere teslim edilmesi için maskelerin ilk partisi Devrek  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 9 Ekim Cuma günü teslim edildi.

Ürettikleri maskeler için öğrencilerden hiçbir ücret talep etmediklerini dile getiren Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarım Teknolojisi Alanı öğretmenleri, “Okulumuzda üretilen maskeleri, anaokullarına, birinci sınıflara ve kurslara başlayan sekizinci sınıf öğrencilerimizin ihtiyacını karşılamak için herhangi bir ücret talep etmeden gönüllü olarak yapıyoruz.  Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri olarak  bu ülkenin üretimine katkı yapma noktasında, sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya devam edeceğiz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BUGÜN DE KORONADAN 3 ÖLÜM!
BUGÜN DE KORONADAN 3 ÖLÜM!
2 MİLYARLIK YATIRIM 6 GÜNLÜK ŞİRKETE GİTTİ
2 MİLYARLIK YATIRIM 6 GÜNLÜK ŞİRKETE GİTTİ