Advert
Advert
Advert

TOPLAM REZERVİ AÇIKLADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak açıklarında doğalgaz rezervi çalışmasına devam eden Fatih Sondaj Gemisi ziyaretinde 'yeni müjde' olarak yapacağı açıklama kentte heyecanla izlendi.

TOPLAM REZERVİ AÇIKLADI
Bu içerik 195 kez okundu.
Advert

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak açıklarında doğalgaz rezervi çalışmasına devam eden Fatih Sondaj Gemisi ziyaretinde 'yeni müjde' olarak yapacağı açıklama kentte heyecanla izlendi. Erdoğan açıklamasında, ek 85 milyar metreküp gaz bulunduğunu toplam rezervin 405 milyar metreküpe ulaştığını ifade etti.

Fatih Sondaj Gemisini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vereceği müjde ve ek rezervin miktarının ne kadar olduğuna dair açıklaması Zonguldak’ta da vatandaşlar tarafından televizyonlardan ilgiyle izlendi. Diğer yandan Doğalgaz aramalarının karadaki merkezi Filyos Limanı'ndaki TPAO üssünde ise hummalı çalışma sürerken Erdoğan’ın geçtiğimiz 21 Ağustos tarihinde yaptığı açıklamasında, Fatih Sondaj Gemisi'nin Zonguldak'ın 175 kilometre açığında gerçekleştirdiği sondaj faaliyetinde 320 milyar metreküp doğalgaz bulduğunu duyurmuştu.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK'TE KAR MANZARALARI
DEVREK'TE KAR MANZARALARI
DEVREKLİ 4 KİŞİ DAHA KORONADAN YAŞAMINI YİTİRDİ
DEVREKLİ 4 KİŞİ DAHA KORONADAN YAŞAMINI YİTİRDİ