Advert
Advert

PAK, İLÇE BAŞKANI OLDU

Gelecek Partisi Devrek ilçe teşkilatı birinci olağan kongresi yapıldı

PAK, İLÇE BAŞKANI OLDU
Bu içerik 1842 kez okundu.
Advert

 

 Gelecek Partisi Devrek ilçe teşkilatı birinci olağan kongresi yapıldı. İki liste ile seçimlere gidilen kongrede kurucu başkan Muharrem Pak  ile yola devam kararı alındı.

Devrek Nil Cafe'de yapılan divan başkanlığına Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, divan üyeliklerine ise Remzi Cemal Eren, Gökhan Özsoy, Songül Demir, Ali Meziroğlu'nun seçildiği Gelecek Partisi Devrek İlçe 1. Olağan Kongresi, saygı duruşu, İstklal Marşı’nın okunması ve faaliyet raporunun okunarak yönetmin ibrası ile devam etti.

 Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya'nın selamlama konuşması ile başlayan kongre programda gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Hikmet Aydın, Devrek ilçe başkan adayları İlçe Kurucu başkanı Muharrem Pak ve Mehmet Zeki Bayram birer konuşma yaptı. Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Muharrem Pak'ın Gelecek Partisi Devrek İlçe Başkanı olarak seçildiği Devrek İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:“Mehmet Yasalı, Mesut Tavukçu, Serdal Acar, Satı Ulubaş, Bahattin Kabasakal, nilüfer Müfettişoğlu, Erdal Gökmen, Yiğit Birkan Ateş, Namık Kazkondu, Elif Keklik, Müjdat Davulcu, Aydın Cozur, Hamza Alagöz, Behiye Ulama, Recep Bozcu, Ayhan Pür, Barış Kocabaş, Nurgül Demirci ”

Seçimin ardından konuşan Gelecek Partisi Devrek İlçe Başkanı Muharrem Pak, yapılan oylama sonucunda kullanılan 53 oyun  42'sini alarak yeniden başkan seçildiğini, bu vesleyle tüm partililere teşekkür ettiğini kaydetti. Geleceğe doğru yolculuğun hep birlikte güçlenerek devam edeceğini vurgulayan Batman, “Bu güne kadar olduğu gibi bugünden sonra da yapılan her doğru icraatın yanında ve destekçisi olacağız. Yanlış işler de eleştirecek ve karşısında duracağız. Mevla’m mahcup etmesn inşallah” dedi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAFA KAFAYA ÇARPITILAR
KAFA KAFAYA ÇARPITILAR
BAŞKAN  BOZKURT: BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİ PEKİŞTİREN ÖZEL GÜNLERDİR
BAŞKAN BOZKURT: BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİ PEKİŞTİREN ÖZEL GÜNLERDİR