Advert
Advert

BAŞKAN CİVELEK, CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

Devrek Ziraat Odası Başkanı Şaban Civelek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı

BAŞKAN CİVELEK, CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI
Bu içerik 493 kez okundu.
Advert

 

 Devrek Ziraat Odası Başkanı Şaban Civelek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

   Başkan Civelek mesajında,  Büyük önder Atatürk, “Türk Milleti’nin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir” sözünü anımsattı. Sivelek mesajını şöyle sürdürdü:

  “Atatürk ve yakın silah arkadaşlarının ve kahraman ordumuz tarafından kurulan Cumhuriyetimiz, 97 yıldır hiç sönmeyen bir meşale gibi ülkemizi aydınlatmaya devam etmektedir. Cumhuriyetimizin 97. yılını büyük bir kıvanç ve onurla kutlarken Cumhuriyet’in, devlet yönetimine getirilmek istenen kişisel otoritenin ve keyfiyetin önündeki en büyük engel olduğunun bilincindeyiz. Cumhuriyeti koruma ve kollama görevi her Türk vatandaşı için kutsaldır ve her Türk vatandaşı bu kutsal görevi kararlılıkla sürdürme azmi içindedir. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve şükranla anıyor, ulusumuzun Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.”

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Şaban bey esnaflıktan tanırdım eğerci de iyi bir abimizdi     0000-00-00 Şaban bey esnaflıktan tanırdım eğerci de güzel kalpli bir abimizdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZONGULDAK’TAN YANGINLARA MÜDAHALE İÇİN DESTEK
ZONGULDAK’TAN YANGINLARA MÜDAHALE İÇİN DESTEK
“1.ULUSAL DEVREK SAFDER KARTOĞLU YARI MARATONU” DÜZENLENECEK
“1.ULUSAL DEVREK SAFDER KARTOĞLU YARI MARATONU” DÜZENLENECEK