Advert
Advert
Advert

3 HEŞMERİMİZİ DAHA KORONADAN KAYBETTİK

3 hemşerimizi daha koronadan kaybettik.

3 HEŞMERİMİZİ DAHA KORONADAN KAYBETTİK
Bu içerik 6846 kez okundu.
Advert

      Devrek’te koronavirüs salgını nedeniyle 2 kişi daha  yaşamını yitirdi. Edinilen bilgiye göre, Devrek’in Yassıören Köyü nüfusuna kayıtlı 84 yaşındaki Şaban Çelikbaş yüksek ateş ve öksürük nedeniyle Çaycuma Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan testlerinin pozitif çıkması neticesinde tedavi altına alınan Çelikbaş, bugün hastalığının şiddetlenmesi sonucunda yaşamını yitirdi.

    Yine Devrek’in Tellioğlu Köyü nüfusuna kayıtlı 58 yaşındaki Fatime Gökkaya yüksek ateş ve öksürük nedeniyle kaldırıldığı Bolu İzzet Baysal Tıp Fakültesi Hastanesinde Covid 19’dan yaşamını yitirdi.

   Öteyandan Almanya’nın Beringen kentinde yaşayan ve Devrek’in Yeşilyurt Köyü nüfusuna kayıtlı 78 yaşındaki Yaşar Ünal adlı gurbetçimizde Covid 19’dan yaşamını yitirdi.

   Çelikbaş’ın cenazesi Yassıören Köyünde,Gökkaya’nın cenazesi Tellioğlu Köyünde ve Ünal’ın cenazesi de Yeşilyurt Köyü’nde  covid-19 kurallarına uygun defnedildi.

   Böylece Devrek’te koronavirüsten ölenlerin sayısı 30’a yükselirken, Devrekli olup da Covid 19’dan  Almanya’da yaşamını yitiren gurbetçimizin sayısı da 8’e yükseldi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK'TE KAR MANZARALARI
DEVREK'TE KAR MANZARALARI
DEVREKLİ 4 KİŞİ DAHA KORONADAN YAŞAMINI YİTİRDİ
DEVREKLİ 4 KİŞİ DAHA KORONADAN YAŞAMINI YİTİRDİ