Advert
Advert
Advert

VALİLİK YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

30 Ekim tarihinde İzmir'de gerçekleşen depremin ardından başlatılan yardım kampanyaları kapsamında Zonguldak Valiliği harekete geçti.

VALİLİK YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI
Bu içerik 230 kez okundu.
Advert

 

 30 Ekim tarihinde İzmir'de gerçekleşen depremin ardından başlatılan yardım kampanyaları kapsamında Zonguldak Valiliği harekete geçti. Zonguldak Valiliği tarafından İzmir’de meydana gelen deprem sonrası afetzedelere ulaştırılmak üzere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Kızılay şubesi organizasyonunda gıda kolisi ve kullanılmamış battaniye yardımlarını kabul edileceğini duyurdu.

 Yapılan açıklamada; “Saygıdeğer Zonguldaklılar, İzmir merkezli yaşanan deprem afeti sonrası insani yardım amacıyla afetzedelere ulaştırılmak üzere Zonguldak Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Kızılay şubemizin organizasyonunda gıda kolisi ve kullanılmamış battaniye yardımları kabul edilecektir. Bu doğrultuda gıda kolisi ve kullanılmamış battaniye yardımlarınızı Zonguldak Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yapabileceğiniz hususu yardımsever halkımızın bilgisine sunulur” denildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
  KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!
KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!