Advert
Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT’A DEVREK’E ÖZGÜ 2 ÜRÜNÜN TESCİL BELGESİNİ SUNDULAR

Devrek-Gökçebey ve Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı çavuş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u ziyaret etti.

BAŞKAN BOZKURT’A DEVREK’E ÖZGÜ 2 ÜRÜNÜN TESCİL BELGESİNİ SUNDULAR
Bu içerik 729 kez okundu.
Advert

   

 Devrek-Gökçebey ve Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı çavuş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Devrek  Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u ziyaret etti.

    Merkezi Zonguldak’ta bulunan Devrek-Gökçebey ve Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı Lütfi Çavuş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Raif Tokel ve Cevdet Cin, Başkan Bozkurt’u ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Çetin Bozkurt’a, Dernek Başkan Lütfi Çavuş, Devrek’e özgü “Devrek Beyaz Baklavası” ile “Devrek Cevizli Kömeci” için Türk Patent Kurumu tarafından verilen Coğrafi İşaret Tescil Belgelerini sundu.

    Devrek kültürüne büyük katkı sunan Devrek-Gökçebey ve Köylerini Kalkındırma Derneği Yöneticilerine bu güzel çalışmaları nedeniyle teşekkür eden Başkan Çetin Bozkurt, “Devrek’imize özgü bir çok ürün var. Bunlardan Beyaz Baklava ile Cevizli Kömeci’mizin tescillenmesini sağlayan siz değerli dernek yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. İlçemiz adına güzel bir çalışma bu. Devrek’in simidi ile Malay yemeğimize de sahip çıkıp tescil yaptırmalıyız. Bunlar da bizim kültürümüz için önemli ürünler. Bu konuda belediye olarak biz elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Bu güzel bilgilendirme ziyaretiniz ve nezaketiniz içinde sizlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

    Dernek Başkanı Lütfi Çavuş da, Başkan Bozkurt’a kendilerine gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BOZKURT: İSTEK VE GÖRÜŞLERİNİZİ DEĞERLENDİRİYORUZ
BOZKURT: İSTEK VE GÖRÜŞLERİNİZİ DEĞERLENDİRİYORUZ
DEVREK'İN NEYİ EKSİK MUTASYONLU OLANINI İSTİYORUZ!
DEVREK'İN NEYİ EKSİK MUTASYONLU OLANINI İSTİYORUZ!